اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
12
12 سال به بالا

دانلود کارتون Deep Sea 2023

دانلود کارتون Deep Sea 2023 ، یک انیمیشن سینماییست و در کشورمون کوچولوها اونو با اسم انیمیشن دریای عمیق 2023 میشناسن.

برای پرورش کودک دوزبانه، کودک باید به میزان مشخصی در معرض مستقیم زبان مقصد قرار بگیره، که این کارتون این کار رو براتون میکنه.

کارتون دریای عمیق با مدت پخش 1 ساعت و 52 دقیقه میتونه فرزند شما رو هم با موضوع جدیدی آشنا کنه، که تنوعی هم باشه در کنار کارتون های سریالی و هم در معرض زبان قرار بده.

 

دانلود کارتون Deep Sea 2023 زبان چینی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Deep Sea 2023 درباره دختری جوان است که پا به آب های عمیق دریاها میزاره، جایی که تمام رمز و رازها در آنجا مخفی شده.

دختر کوچولوی داستان ما که اسمش شینزیو است، به تازگی والدینش از هم جدا شدن و حالا با خانواده جدیدش به سفری دریایی میره. توی دریا، اون صدای نجوایی مثل نجوای مادرش رو می شنوه و از اینجا ماجراجویی های اون در اعماق دریا شروع میشن.

انیمیشن دریای عمیق علاوه بر اینکه میتونه به شما در پرورش کودک 2 زبانه کمک کنه، میتونه به کودک مسائل مختلفی رو هم آموزش بده که در آینده بدردش خواهند خورد.

این انیمیشن، دنیای آبی و محیط زیست موجودات آبزی رو به کودک معرفی میکنه و کودک با تماشای این انیمیشن میتونه با انواع ماهی ها و محل زندگی اونها آشنا بشه.

همچنین دانشمندان در این کارتون بدنبال یافتن ماهی های نادر هستن تا ازشون حفاظت کنن و همچنین نسبت به سایر موجودات آبزی هم کارهای مثبتی انجام میدن.

این کارها همه و همه روی هم، به کودک آموزش میده که موجودات زنده آبزی هم اهمیت دارن و باید در حفاظت از اونها تلاش کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Deep Sea 2023 زبان چینی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های اصلی کارتون پشتکار زیادی دارن و دست از تلاش برنمیدارن و نا امید هم نمیشن، تمامی این ویژگی های مثبت رو کودک میتونه با تماشای این کارتون جذاب یاد بگیره.

انیمیشن Deep Sea 2023 مخصوص کودکان بالای 12 سال تولید شده است، پس اگر فرزندتون هنوز 12 سالش نشده، بجای این کارتون میتونین انیمیشن های آموزنده دیگه 2 زبانه شو رو تهیه کنین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده حتما توصیه میکنیم کارتون Summer Camp Island رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

در پایان اگر در هر زمانی دچار مشکل شدین، یا درباره پرورش کودک چند زبانه سولی داشتین، حتما به کارشناسان ما پیام بدین تا راهنماییتون بکنن.