اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Darwin and Newts

دانلود کارتون Darwin and Newts ، این کارتون که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن داروین و نیوتس میشناسن، برای پرورش کودک دوزبانه محشره و علاوه بر اون، هوش و استعداد فرزندتون رو هم تقویت میکنه.

تولید کارتون داروین و نیوتس در سال 2018 شروع شد و در طول این مدت در 3 فصل 100 قسمتی عرضه شده است. هر قسمت از این کارتون در حدود 11 دقیقه است و میتونه فرزند شما رو به مدت 18 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

داستان کارتون Darwin and Newts درباره خواهر و برادری هست که در موضوعات علمی و مهندسی ماجراجویی میکنن و دنبال یادگیری مسائل جدید هستن تا بتونن درک درستی از اونا داشته باشن.

دانلود کارتون Darwin and Newts زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

فرزند شما با تماشای انیمیشن داروین و نیوت علاوه بر اینکه میتونه در مسیر پرورش کودک دو زبانه قدم برداره، خواهد تونست تا هوش و استعداد خودش رو تقویت کنه.

اولا اینکه انیمیشن Darwin and Newts مکالمات و جملات کاملا روان و آموزنده ای داره ، که با تکرار میتونه در یادگیری زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم کاملا مفید باشه.

همچنین اصطلاحات بکار رفته در کارتون داروین و نیوتس که درباره علوم و مهندسی است، فرزند شما رو هر چه بیشتر با اصطلاحات این زمینه ها آشنا خواهد کرد.

علاوه بر این ها انیمیشن Darwin and Newts با داشتن شخصیت های کنجکاو به یادگیری و خلاق ، به فرزند شما کند و کاو کردن موضوع جدید و یادگیری اونو آموزش خواهد داد و همچنین خلاقیت فرزندتون رو افزایش خواهد داد.

تماشای آنلاین کارتون Darwin and Newts زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

نکته دیگر درباره کارتون داروین و نیوتس اینه که شخصیت ها با کمک دوستاشون به حل مسائل میپردازن، که در طول پخش فرزند شما رو با کار تیمی و گروهی آشنا میکنه و روش های حل مسئله رو آموزش میده.

در صورتی که فرزند شما از کارتون Darwin and Newts خوشش اومده میتونین کارتون PAW Patrol رو هم براش تهیه کنین تا در مسیر پرورش کودک 2زبانه مکل همدیگه باشن.

نکته پایانی هم اینکه طبق روال گذشته کارتون Darwin and Newts برای سنین بالای 3 سال مناسب است، پس در هنگام تهیه به این نکته توجه داشته باشید تا در آموزش زبان انگلیسی به کودک خود موفق تر باشید.

در صورتی که در مسیر آموزش زبان انگلیسی بصورت غیر مستقیم به سوالی برخوردید، حتما با مشاورین 2 زبانه شو مطرح کنید تا راهنماییتون کنن و با هم در مسیر پرورش کودک دوزبانه پیش بریم.