اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
1
1 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
کارتون موزیکال است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • بخش 1
  • بخش 2
  • بخش 3
  • بخش 4
  • بخش 5
  • بخش 6

دانلود کارتون Cocomelon

دانلود کارتون Cocomelon ، کارتون کوکوملون ساخت کشور آمریکاست. انیمیشن کوکوملون را شرکت های کارتونی انگلیسی و آمریکایی در سال 2006 تولید کردند. این شرکت ها کارتون کوکوملون را با فناوری نوین سه بعدی تولید کردند. و شامل آهنگ های کودکانه بسیار جذاب و شنیدنی است و کودکان را مجذوب خود میکنه. بطوری که پس از پخشش پربیننده ترین برنامه آمریکا شد و در جهان دومین کارتون پربیننده است.   کارتون Cocomelon شامل شخصیت های کودک، بزرگسال و حیوانات است که در محیط های جذاب ظاهر میشن. این شخصیت ها با هم در ارتباط هستند و زندگی میکنند. مخصوصا آهنگ های جذاب زیادی میخوانند که مورد علاقه کودکان است. همچنین متن آهنگ ها در پایین صفحه نمایش داده میشود. آهنگ های کودکانه انیمیشن Cocomelon بقدری مشهور است که کودکان بصورت صوتی هم گوش میدن. که با تکرار و تداوم پخش میتونه والدین رو در پرورش کودک 2 زبانه کمک کنه.  

 

دانلود کارتون Cocomelon زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان اصلی کارتون Cocomelon در شهری بنام کوکوملون اتفاق میافته. شخصیت اصلی کارتون بیبی جی جی هست و به همراه خانواده خود به ماجراجویی های زیادی میپردازه. در طول این ماجراجویی ها، شخصیت های کارتون به خوندن آهنگ های زیادی میپردازن. که کودک رو با مسائل اجتماعی و پرورشی مختلفی  آشنا میکنه. و همچنین میتونه به آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به فرزند شما بپردازه.   همچنین داستان کارتون کوکوملون بگونه ای طراحی و نوشته شده که زندگی و اتفاقات کودکان و خردسالان رو به تصویر میکشه. با نمایش دادن اتفاقات و کارهایی که کودکان در طول روز انجام میدن ، هم با مسائل و محیط اطراف خودشون آشنا میشن. این کار باعث رشد استعداد فرزندتون میشه. کودک شما با شنیدن گفت و گو ها و آهنگ های جذاب با لغات و جملات نیز آشنا میشه. و بصورت کاملا غیر مستقیم زمان های استفاده از این لغات و جملات انگلیسی رو یاد میگیره.   کارتون Cocomelon مخصوص کودکان 1 سال به بالا است. پس اگر میخواهید به پرورش کودک دو زبانه بپردازین در کنار این نکته ، نکات پایین رو هم حتما رعایت کنین. اول اینکه سعی کنین بیشتر از سه ساعت کودک شما این کارتون ها را تماشا نکنه. چرا که تماشای بیشتر از سه ساعت در روز باعث میشه زبان دوم بر زبان مادری کودک ، غالب بشه. همچنین هیچ وقت اجازه ندهید فرزندتان بفهمد هدف از تماشای این کارتون ها آموزش زبان است. هیچ اجباری در تماشای کارتون ها نداشته باشید. فرزندتون هر وقت دلش بخواهد این کارتون ها را تماشا خواهد کرد و پس از گذشت مدتی نتیجه تماشای این کارتون ها را خواهید دید.

نظرات

YY ..
YY ..
سلام
کودک ۶ونیم ساله هم میتونه بادیدن کارتون یادبگیره؟
دوزبانه شو
دوزبانه شو
درورد بر شما. بله، چرا که نه...!؟ بچه ها قدرت یادگیری فوق العاده ای دارن. لطفا از طریق پنل کاربری خودتون ، به پشتیبان آموزشی پیام بدین تا برنامه آموزشی مخصوص فرزندتون رو به شما بدن.