اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Cloudy with a Chance of Meatballs

دانلود کارتون Cloudy with a Chance of Meatballs ، بر اساس فیلمی به همین اسم ساخته شده و محصول سال ۲۰۱۷ هست. مناسب بچه‌های ٧ سال به بالاست و اگر فرزندتون از فیلم‌ اون خوشش اومد، پس حتما این سریال رو هم براش پخش کنین.

کارتون ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی برمی‌گرده به زمانی که مخترع داستان ما، فلینت لاکوود با دوستش سم اسپارکس توی دوران دبیرستان هستن. هردو مشتاقن به یادگیری علم. توی سریال از فراز و نشیب دبیرستان بر میان و طبق معمول قراره کلی اتفاقات جالب و بامزه با اختراعات فلینت رقم بزنن.

 

دانلود کارتون Cloudy with a Chance of Meatballs زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

طرفدارای فیلم ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی به هیچ وجه این سریال رو از دست ندن. از اونجایی که خط‌ داستانی، رو به عقب هست، بچه هایی که این فیلم رو ندیدن هم می‌تونن از تماشاش لذت ببرن.

بچه‌ها توی انیمیشن Cloudy with a Chance of Meatballs یاد می‌گیرن چطوری خودشون باشن و از این بابت نترسن. حتی اگه به معنی این بود که با بقیه متفاوتن. یاد می‌گیرن که داشتن رویاهای بزرگ، هیچ اشکالی نداره. و از هر تجربه‌ای چه خوب و چه بد، میشه درس گرفت.


آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی در وب سایت دوزبانه شو 

توی این قسمت از زندگیشون، فلینت و سم با مفهوم اینکه از چی الهام می‌گیرن، آشنا میشن. دنیای فلینت مسلما با علم واقعی خیلی فاصله داره، ولی بچه‌ها می‌فهمن چطور وقتی یه مشکلی پیش اومد، باید حلش کرد. بچه ها از سم هم یه سری اصطلاحات اولیه آب و هوایی رو یاد می‌گیرن. 

انیمیشن ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی مناسب کودکان 7 سال به بالا است. از دیگر کارتون های خوب برای این رده سنی، میشه به کارتون Team Zenko Go اشاره کرد.