اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Clifford's Puppy Days

دانلود کارتون Clifford's Puppy Days ، بچه ها اون رو با اسم انیمیشن روزگار کلیفورد هم میشناسن و مناسب سنین 3 سال به بالا است.

انیمیشن کلیفورد در طول پخش 3 ساله خودش در 2 فصل 39 قسمتی تولید شد و هر قسمت ازش در حدود 25 دقیقه است. این یعنی قراره فرزند شما رو 16 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

داستان کارتون Clifford's Puppy Days چند سال قبل از سری قبلی خودش اتفاق میافته. زمانی که کلیفورد یه توله سگ کوچولو است و همراه با امیلی در یه خونه زندگی میکنن و زندگی این دو تا رو به تصویر میکشه.

انیمیشن کلیفورد میتونه شما رو هم در مسیر پرورش کودک دوزبانه کمک کنه و هم میتونه باعث رشد و پرورش استعداد کودک شما بشه.

 

دانلود کارتون Clifford's Puppy Days زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Clifford's Puppy Days با داشتن شخصیت های کوچولو و مکالمات روان و ساده، باعث میشه فرزند شما بصورت غیر مستقیم زبان انگلیسی رو یاد بگیره.

کارتون کلیفورد همچنین یه داستان کاملا آموزنده است، که زندگی 2 شخصیت رو به تصویر میکشه و مشکلات و شادی هاشون رو نشون میده، و فرزند شما با همراهی اونا با این مسائل آشنا میشه.

در طولانی مدت انیمیشن Clifford's Puppy Days میتونه باعث رشد و پرورش استعدادش بشه و باعث بشه از هم سن های خودش درک بهتری از محیط اطرافش داشته باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Clifford's Puppy Days زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در صورتی که فرزند شما از کارتون کلیفورد خوشش اومده، 2 زبانه شو توصیه میکنه که حتما کارتون Clifford the Big Red Dog رو هم براش تهیه کنین تا بتونه در پرورش کودک 2 زبانه مکمل این کارتون باشه.

در صورتی که در هر زمان در آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم به مشکل یا سوالی برخوردین، میتونید همه روزه به مشاورین ما پیام بدین تا راهنماییتون کنن و بتونین در پرورش کودک 2زبانه موفق تر از همیشه باشین.