اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Clifford the Big Red Dog

دانلود کارتون Clifford the Big Red Dog ، این کارتون که بچه ها اونو با نام انیمیشن کلیفورد سگ بزرگ قرمز میشناسن، یه کارتون برای آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم و پرورش استعداد کودک هست. 

کارتون کلیفورد سگ بزرگ قرمز در طول پخش 2 ساله خودش در 1 فصل 39 قسمتی عرضه شده، که هر قسمتش در حدود 22 دقیقه است و قراره فرزند شمارو در حدود 14 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

داستان کارتون Clifford the Big Red Dog برگرفته از کتابی به همین عنوان هست که درباره یک سگ قرمز هست که اسمش کلیفورده و همراه صاحبش امیلی زندگی میکنه. کلیفورد و امیلی در جزیره بردزویل شروع به ماجراجویی میکنن و برای سوالات خودشون دنبال جواب میگردن. 

دانلود کارتون Clifford the Big Red Dog زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Clifford the Big Red Dog که امروز به شما معرفی میکنیم میتونه هم در زمینه پرورش کودک دوزبانه کمکتون کنه و هم میتونه اطلاعات عمومی فرزندتون رو بالا ببره و در نهایت باعث رشد و پرورش استعداد کودک بشه.

در زمینه آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به کودک، مکالمات کارتون کلیفورد میتونه خیلی مفید واقع بشه و شرایط و اصطلاحات زبان انگلیسی رو بصورت غیرمستقیم به کودک آموزش بده.

همچنین انیمیشن Clifford the Big Red Dog دارای شخصیت های کنجکاو هست که بدنبال پیدا کردن جواب برای سوالات خودشون هستن و کلی ماجراجویی میکنن. فرزند شما با همراهی این کارتون میتونه با روش های پیدا کردن جواب برای سوالات خودش آشنا بشه.

علاوه بر اینها کارتون Clifford مفاهیم پایه ای رو به کودکان آموزش میده، که از جمله اونا میشه به مسیریابی و یاد گیری اسم خیابون ها اشاره کرد.

تماشای آنلاین کارتون Clifford the Big Red Dog زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین اگر فرزند شما از انیمیشن کلیفورد سگ قرمز بزرگ خوشش اومده، سایت 2 زبانه شو به شما پیشنهاد میکنه که کارتون Blue's Clues رو هم تهیه و برای فرزندتون پخش کنین تا در این زمینه مکمل همدیگر باشن.

در نهایت توجه داشته باشین که کارتون Clifford the Big Red Dog مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این سنین است.

درصورتی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودک دچار مشکل شدین یا سوالی براتون پیش اومده، میتونین بعد از ثبت نام در سایت و از طریق پنل کاربری ،با مشاورین ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.