اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Cleo & Cuquin

دانلود کارتون Cleo & Cuquin ، این انیمیشن که بچه ها اون رو بیشتر با اسم انیمیشن کلو و کوکین میشناسن، محصول سال 2018 کشور اسپانیا است.

طبق اظهار نظر تولید کننده کارتون کلو و کوکین بدلیل استقبال کودکان، قراره پخش این کارتون تا سال 2025 ادامه پیدا کنه، که برای بچه ها خبر خوشحال کننده ای هست.

انیمیشن Cleo & Cuquin تاکنون در 2 فصل تولید شده است. فصل اول 52 قسمت داره و فصل دوم 26 قسمت و سرجمع این کارتون تاکنون شامل 78 قسمت میشه.

بهترین کار در پرورش کودک دوزبانه اینه که کودک رو در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بدیم. کارتون کلو و کوکین با قسمت های 32 دقیقه ای، قراره فرزندتون رو به مدت 41 ساعت در معرض زبان قرار بده.

تکرار پخش در کارتون Cleo and Cuquin میتونه بازدهی رو افزایش بده و نتیجه کار رو بهبود ببخشه. پس سعی کنین تکرار رو حتما مد نظر قرار بدین.

داستان کارتون Cleo & Cuquin درباره یه خواهر و برادر است. کلو یه دختر کوچولوی بانمک 8 ساله است که با برادرش کوکین ماجراجویی های مختلفی میکنن.

 

دانلود کارتون Cleo & Cuquin زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در هر قسمت از کارتون کلو و کوکین این خواهر و برادر با کمک هم، دوستانی که مشکل دارن رو میبینن و بهشون کمک میکنن که راه حلی براش پیدا کنن و اون رو حل کنن. 

نکته مثبت آموزشی کارتون Cleo & Cuquin اینه که در آخر هر قسمت، کلو اون چیزایی که در طول اون قسمت یاد گرفته رو بصورت مروری میگه و اینکه این نکات کجا بدرد آدم میخورن. این موضوع میتونه در رشد و پرورش استعداد به کودک شما بسیار مهم باشه.

انیمیشن کلو و کوکین نکات آموزشی بسیار زیادی رو برای کودک داره، که هم میتونه در آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم مفید باشه و هم اینکه مهارت های دیگه کودک رو توسعه بده.

در انیمیشن Cleo and Cuquin شخصیت ها در مواجهه با مشکلات از قدرت تخیل و کار تیمی بهره میبرن، که در نهایت باعث معرفی یک شغل جدید به کودک میشه تا کودک با عنوان شغل ها و مهارت ها آشنا بشه.

در نهایت کارتون کلو و کوکین باعث میشه کودک سعی کنه بین مهارت و علاقه، ارتباط ایجاد کنه و اونا رو برای یک شغل بهتر درک کنه. تمامی اینها به شکلی کاملا ساده و کودکانه بیان میشن.

علاوه بر این، کارتون Cleo & Cuquin پیام های مثبت زیادی هم داره، از جمله اینکه کودک رو با کار تیمی آشنا میکنه و اینکه قدرت تخیل چقدر میتونه به فرد در حل مشکلات کمک کنه. 

 

تماشای آنلاین کارتون Cleo & Cuquin زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کودک با تماشای کارتون کلو و کوکین درک میکنه که هر عملی عکس العملی هم داره، که گاهی قابل پیش بینیه و گاهی نه.

کارتون Cleo & Cuquin مخصوص کودکان 4 ساله تولید شده و مناسب این سنین است. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما کارتون Sid the Science Kid رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

توجه داشته باشین که در پرورش کودک چند زبانه عجله رو کنار بگذارین و طبق قوانین پیش برین. درصورتی هم که دچار مشکل یا سوال شدین، حتما از مشاورین 2زبانه شو راهنمایی بگیرین.

نظرات

ایلیا اکرمی
ایلیا اکرمی
سلام راهی نیست کل کارتون را با هم دانلود کرد؟
2 زبانه شو

با سلام. این امکان درخواست والدین عزیز برای کارتون های جدید اضافه شده و برای کارتون های قدیمی بمرور اضافه میشن.