اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Charlie and Lola

دانلود کارتون Charlie and Lola ، کارتون چارلی و لولا یک مجموعه تلویزیونی فوق العاده زیبا است. انیمیشن چارلی و لولا را نویسنده مشهوری بنام لارن چایلد نوشت که نویسنده کتاب های کودکان است. اولین بار چارلی و لولا در کتاب تصویری معرفی شدند و در پی استقبال شدید از داستان های این کتاب ، انیمیشن چارلی و لولا نیز تولید کردند . داستان اصلی انیمیشن Charlie and Lola همانطور که از نامش پیداست حول 2 شخصیت چارلی و لولا است. در این کارتون لولا دختری کوچک و پر انرژی است که همیشه در حال جنب و جوش و خیال پردازی است. چارلی هم برادر بزرگ تر لولا می باشد که پسری بسیار صبور و مهربان است. و همیشه به لولا کمک می کند تا همه چیز را یاد بگیرد و بخوبی بزرگ شود.  

 

دانلود کارتون Charlie and Lola زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

فصل اول کارتون Charlie and Lola در 26 قسمت 11 دقیقه ای در سال 2005 تولید شد. به دنبال آن فصل دوم نیز در 26 قسمت 11 دقیقه ای در سال 2006 و فصل سوم این کارتون نیز به همین صورت تولید شد. در کارتون چارلی و لولا، چارلی 7 سال دارد و لولا 4 سال که به مهد می رود و معلمش خانم هانسن است. لولا به کمک معلم و برادرش چارلی ، چیزهای خیلی زیادی را یاد می گیرد که در این پروسه فرزند شما لولا را همراهی خواهد کرد و همراه با او یاد خواهد گرفت.   هدف اصلی از ساخت کارتون چارلی و لولا علاوه بر آموزش لغات پایه ای به کودکان آموزش مهارت های زندگی است. همچنین رابطه محبت آمیز بین این خواهر و برادر روی کودکان تاثیر بسیار مثبتی می گذارد و باعث تقویت رابطه بین کودکان مخصوصا خواهر و برادرها میشود. علاوه بر این موضوعات ، کارتون چارلی و لولا بصورت غیر مستقیم به آموزش علوم به کودکان نیز می پردازند.   آموزش های کارتون Charlie and Lola صرفا به حالت آموزش حروف و یا alphabet نیست. بلکه آموزش آن در سطح بالاتر رفتاری و شناختی می باشد. مثلا وقتی لولا از رعد و برق میترسد چارلی به او توضیح میدهد که رعد و برق چیست ، و یا در قسمتی دیگر توضیحاتی درباره بازیافت می دهد. همچنین قسمت هایی هم راجع به تنهایی بازی کردن ، تاریکی ، غذای سالم خوردن ، آموزش خواندن است. همچنین شاملدندان لق و سایر موضوعاتی که ممکن است برای کودکانی که در رده سنی مخاطبان آن قرار دارند بیافتد.  

 

آموزش زبان انگلیسی با کارتون Charlie and Lola در وب سایت دوزبانه شو

از دیگر ویژگی های مورد پسند والدینی که در سراسر جهان کودکانشان این کارتون را میبینند این است که این مجموعه ساختار آرامی دارد. در عین جذابیت برای مخاطبین کودک ( حتی کودکان بازیگوش ) روانشناسی شده هستند و باعث آرام شدن آنان نیز میشود. همچنین مجموعه چارلی و لولا بر پایه روش بسیار جدید story learning توسعه دادند.   کارتون Charlie and Lola مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده است که هنگام تهیه این موضوع را در نظر داشته باشید. مانند گذشته دوزبانه شو این توصیه را به شما میکند که برای پرورش کودک دوزبانه و آموزش زبان انگلیسی: به کودکان حتما حتما هیچ اجباری در تماشای این کارتون ها نباشد. و هدف اصلی از تماشای این کارتون ها که آموزش زبان انگلیسی است را از فرزند خود پنهان کنید. و چنین نشان دهید که فقط برای تفریح و سرگرمی این کارتون ها را تماشا میکند.