اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6
  • فصل 7
  • فصل 8

دانلود کارتون Care Bears

دانلود کارتون Care Bears ، انیمیشن Care Bears اولین بار در سال 1985 منتشر شد. در ابتدا قرار بود این خرس ها بر روی کارت های تبریک چاپ شوند اما بدلیل استقبال شدید از این شخصیت ها ، آنها به انیمیشن خرس های مهربان تبدیل شدند. اولین بار این شخصیت ها در کارتون مخصوص خود بنام کارتون خرس های مهربون ظاهر شدند که بعدها 3 سری فیلم انیمیشنی نیز از روی این شخصیت های خرسی ساخته شد. شخصیت های زیادی در کارتون خرس های مهربون وجود دارند که هر کدام یک رنگ خاص دارند و نشان منحصر بفردی بر روی شکمشان حک شده است که نشان دهنده شخصیت خاص هر کدام از آنها است. خرس های مهربون فامیل های زیادی دارند که حیوانات دیگر از جمله شیر، خرگوش، کبوتر، راکون، میمون، فیل، سگ، گربه و... را شامل میشود ، و آنها نیز ویژگی های خرس های مهربون رو دارند. داستان کارتون Care Bears درباره چند خرس مهربون رنگارنگ است که در جایی دور بنام Care alot زندگی می کنند. افرادی مثل پروفسور کولدارت و لرد بدون قلب بسیار شرور هستند و سعی می کنند به همه آسیب برسانند. اما این خرس های مهربون در ماموریت های مختلفی شرکت می کنند تا شرارت این افراد رو از بین ببرند و از بقیه افراد محافظت کنند.

 

دانلود کارتون Care Bears زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هر کدام از این خرس های مهربون شخصیت های منحصر بفردی دارند که به معرفی تک تک آنها می پردازیم. خرس تولد: او دلش میخواهد همه یک جشن تولد عالی داشته باشند. خرس مشوق: او یک خرس خیلی شاد و خوشحال است و همیشه در حال روحیه دادن به کسانی است که ناراحتن هستند. خرس رفیق: او برای دوست شدن و رفیق بودن یک خرس عالیست و نشان میدهد که چگونه میشود یک رفیق عالی بود. خرس در لحظه: او میگوید که چگونه میشود در لحظه زندگی کرد و از آن لذت برد. خرس آرزوی موفقیت: او همیشه در حال آرزوی موفقیت کردن برای بقیه است و مهم هم نیست به چه کاری مشغول باشد. خرس بدخلق: نگران نباشید، قرار نیست بخاطر اسمش با یک خرس بدخلق روبه رو باشیم,فقط اینکه او کمی بیشتر از بقیه خرسها نگران اوضاع هست. خرس بسیار دوست داشتنی: این هم یک خرس عالی دیگر است, او به گسترش و زیاد شدن عشق کمک میکند! خرس صاعقه: او به هر کسی که احساس و فکری دارد کمک میکند که آن را بیان کند,مثلاً اگر یک نفر ، شخص دیگری را دوست داشته باشد, خرس صاعقه به او کمک میکند که احساسش را بیان کند. خرس آرزو: او کمک میکند که آرزوها به واقعیت تبدیل شوند. خرس خوابالو: او یک خرس بشدت خواب آلود است.

 

تماشای آنلاین کارتون Care Bears زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون خرس های مهربون اولین بار در سال 1985 پخش و در 1995 خاتمه یافت. اما بدلیل درخواست های فراوان و محبوبیتش بین کودکان ، بارها در بین سال های 2002، 2007، 2012 و 2019 باز پخش شده است. کارتون Care Bears بدلیل داشتن شخصیت های مهربان ، حس کمک در کودکان را بر انگیخته می کند و علاوه بر آموزش لغات انگلیسی پر کاربرد ، تعامل و کمک به دیگران را نیز بصورت غیر مستقیم فرا می گیرند. انیمیشن Care Bears مناسب کودکان بالای 4 سال است و بهتر است برای کودکان با این سنین پخش شود. همچنین وبسایت دوزبانه شو این توصیه را باز به شما می کند که حتما هیچ اجباری در پخش کارتون ها برای کودک خود نداشته باشید و هدف از تماشای این کارتون ها که آموزش زبان انگلیسی به کودکان است را از کودک خود مخفی کنید چرا که کلید موفقیت در پرورش کودک دوزبانه این است که کودک نداند هدف یادگیری زبان است.

نظرات

عاطفه مهرآبادی
عاطفه مهرآبادی
سلام
کلیه قسمتها تکه تکه پخش میشن مثلا تو یه قسمت ۱۰ دقیقه ای، هرو دو دقیقه ش یک تکه از یک قسمته و یهویی و بیربط یه ماجرای دیگه نشون داده میشه
من یکبار کل فصل ۶ رو یکجا دانلود کردم
و یکبار هم قسمتها رو تک تک دانلود کردم
اما هردوبار فایلها همینطوری بود
2 زبانه شو

سلام دوست عزیز. بررسی کردم مشکلی نداشت، لطفا با شماره پشتیبانی تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنن 09395955703