اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
10
10 سال به بالا

دانلود کارتون Boonie Bears: To the Rescue 2014

دانلود کارتون Boonie Bears: To the Rescue یا همون کارتون خرس‌ های بونی: پیش به سوی نجات 2014 ، انیمیشنی با ژانر کمدی ماجراجوییه که سال ۲۰۱۴ منتشر شد. احتمالا می‌دونید که این انیمیشن، بخشی از مجموعه خرس‌ های بونیه که از چین سرچشمه گرفته.

توی انیمیشن خرس‌ های بونی: پیش به سوی نجات ۲۰۱۴ ، داستان دو خرس به اسم بریار و برامبل رو دنبال میکنه. این دو برادر با چوب بری به اسم ویک مواجه میشن که در حال قطع درختان خونه اونهاست. 

بریار و رامبل با دختری به اسم ویکی، نوه این چوب‌بر، متحد میشن تا از جنگل در برابر نابودی محافظت کنن. اونها با هم دست به یه سری ماجراجویی میزنن و در حالی که سعی میکنن زیستگاهشون رو نجات بدن، با چالش های مختلفی روبرو میشن.

 

دانلود کارتون Boonie Bears: To the Rescue 2014 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Boonie Bears: To the Rescue 2014 ترکیبی از عناصر کمدی، اکشن و مضامین محیطیه. سعی کرده با طنز سبک و داستان هیجان انگیز، بچه‌ها رو به خودش جذب کنه. فرنچایز «خرس‌ های بونی» بخاطر محتوای خانوادگی و شخصیت‌ های جذابی که داره، به شدت محبوبه.

خشونت توی کارتون خرس‌ های بونی: پیش به سوی نجات ، تقریبا دیده میشه. مثل تصادفات، برخورد کردن با درخت، سقوط از ارتفاع بلند، آویزون بودن از هلیکوپتر و به خطر افتادن یک کودک، که خب آسیب جدی بهش وارد نمیشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون خرس‌ های بونی: پیش به سوی نجات ۲۰۱۴ در وب سایت دوزبانه شو

مخاطب هدف فیلم Boonie Bears: To the Rescue 2014 کودکان پیش دبستانی و ابتدایی  هستن. بخصوص کودکان بالای ده سال. سرگرمی این فیلم، متناسب با سن بچه‌ هاست و اغلب پیام های مثبتی در مورد دوستی، کار گروهی و حفاظت از محیط زیست رو همراه خودش داره.

فیلم خرس‌ های بونی: پیش به سوی نجات مناسب سنین 10 سال به بالاست، پس حتما به رده سنی این کارتون توجه داشته باشین. در کنارش میتونین کارتون Chickenhare and the Hamster of Darkness 2022 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.