اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
9
9 سال به بالا

دانلود کارتون BoBoiBoy Movie 2 2019

دانلود کارتون BoBoiBoy Movie 2 2019 ، یا به فارسی کارتون بوبو قهرمان کوچولو 2019 ، همونطور که مشخصه دنباله فیلم قبلی به همین اسم هست که سال ۲۰۱۶ منتشر شد. 

توی این فیلم، ادامه ماجراهای بوبوی قهرمان کوچولو رو داریم، پسر جوونی که ابرقدرت های عنصری داره. مخاطب هدف این انیمیشن کودکان بین 9 تا ۱۲ ساله.

توی انیمیشن بوبو قهرمان کوچولو ۲ ۲۰۱۹ ، داستان بعد از وقایع فیلم اول و مجموعه تلویزیونی رخ میده. بوبو و دوستانش با یه تهدید جدید و قدرتمندی به اسم ایجوجو روبرو میشن، که بخاطر انتقام برگشته. 

ایجوجو میخواد کهکشان رو فتح کنه و بوبو و دوستانش رو هم توی این فرآیند از بین ببره.

 

دانلود کارتون BoBoiBoy Movie 2 2019 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

بوبو و دوستاش برای محافظت از خونه و عزیزانشون، وارد یه ماجراجویی بین کهکشانی میشن تا نقشه های شیطانی ایجوجو رو متوقف کنن. 

اونها با متحدان جدیدی روبرو میشن، همینطور با دشمنان هولناک و در مورد ماهیت واقعی قدرت هاشون اطلاعات بیشتری کسب میکنن. این فیلم اکشن، کمدی و عناصر علمی تخیلی رو با هم ترکیب کرده تا بتونه برای بچه‌ ها جذاب باشه.

انیمیشن BoBoiBoy The Movie 2 2019 انیمیشن های پر جنب و جوش، شخصیت های پویا و ترکیبی از طنز و اکشن داره. 

توی این فیلم، رشد و توسعه شخصیت ها رو میتونیم به وضوح ببینیم و در عین حال، روی موضوعاتی مثل دوستی، شجاعت و خودشناسی هم تأکید شده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون بوبو قهرمان کوچولو ۲ ۲۰۱۹ در وب سایت دوزبانه شو

فیلم بوبو قهرمان کوچولو ۲ ۲۰۱۹ در درجه اول کودکان و طرفداران این مجموعه رو مورد هدف قرار داده، که برای طیف وسیعی از سنین جذابه. 

این فیلم قطعا یه تجربه هیجان انگیز و از نظر بصری جذابه، که در عین حال ارزش های مثبت رو ترویج میکنه و خط داستانی سرگرم کننده‌ای رو ارائه میده.

فیلم BoBoiBoy Movie 2 2019 مناسب سنین 9 سال به بالاست. حتما قبلش کارتون BoBoiBoy رو برای فرزندتون پخش کنید چونکه مکمل همدیگه هستن.