رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Bob the Builder: Big Dino Dig 2011

دانلود کارتون Bob the Builder: Big Dino Dig 2011 ، یا همون کارتون باب معمار: حفاری بزرگ دایناسورها ، در واقع بخشی از مجموعه محبوب باب معمار هست که حول ماجراهای باب، کارگر ساختمونی مهربون و گروه ماشین‌ آلاتش میچرخه. این فیلم که مخاطب هدفش کودکان بالای سه ساله، ۶۳ دقیقه‌ است.

توی انیمیشن باب معمار: حفاری بزرگ دایناسورها ۲۰۱۱ ، باب و گروهش وارد یه پروژه جدید هیجان انگیز میشن و قراره یه شهربازی با تم دایناسورها بسازن. 

همونطور که اونها با هم کار می کنن، با یه کشف شگفت انگیز روبرو میشن. یه فسیل دایناسور واقعی! این اونها رو به یه ماموریت ویژه برای محافظت و حفظ فسیل، سوق میده و در عین حال به برنامه های ساخت و سازشون هم ادامه میدن.

 

دانلود کارتون Bob the Builder: Big Dino Dig 2011 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در طول انیمیشن Bob the Builder: Big Dino Dig 2011 ، باب و گروهش با چالش‌ ها و موقعیت‌ های حل مسئله مختلفی روبرو میشن، که اهمیت کار گروهی، ارتباط و تفکر خلاق رو برجسته می‌کنه. 

این داستان ارزش های مثبتی مثل همکاری، پشتکار و آگاهی محیطی رو ترویج می کنه.

فیلم باب معمار: حفاری بزرگ دایناسورها ۲۰۱۱ ، انیمیشن های رنگارنگ، آهنگ های جذاب و شخصیت های جذابی داره که کودکان میتونن باهاشون ارتباط برقرار کنن. 

این فیلم، ترکیبی از محتوای سرگرمی و آموزشی رو ارائه میده و به بچه‌ ها در مورد مفاهیم ساخت و ساز، دوستی و مهارت های حل مسئله آموزش میده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون باب معمار: حفاری بزرگ دایناسورها در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که قبلا گفته شد هدف اصلی این فیلم کودکان پیش دبستانیه. فیلم Bob the Builder: Big Dino Dig 2011 تجربه تماشای مناسب و لذت بخش، پرورش خلاقیت، تخیل و نگرش مثبت نسبت به کار گروهی و ساخت و ساز رو برای کودکان فراهم می کنه.

کارتون Bob the Builder: Big Dino Dig مناسب کودکان 3 سال به بالاست. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Bob the Builder رو هم برای فرزندتون پخش کنید.