اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Blue's Big City Adventure

دانلود کارتون Blue’s Big City Adventure 2022 ، یک کارتون سینمایی محصول کشور آمریکاست که در سال 2022 منتشر شده است. ابتدا قرار بود اسمش کارتون Blue's Broadway Dreams باشه اما بعدا بدلایلی نامش تغییر پیدا کرد. اکنون کارتون سینمایی ماجراجویی آبی در شهر بزرگ با مفاهیم آموزشی و تجدید یادآوری در اختیار شماست تا با فرزندتون ازش لذت ببرین. کارتون ماجراجویی آبی در شهر بزرگ برگرفته از کارتون سریالی خودش با نام کارتون Blue's Clues هست که هدف اصلی از تولید این انیمیشن ، پرورش فکر، رشد هوش و خلاقیت کودک است. یکی از ویژگی هایی که باعث موفقیت انیمیشن Blue's Clues شد تکرار کلمات و مفاهیم بود که در طول انیمیشن بارها تکرار میشه تا کودک بصورت غیرمستقیم این مفهوم را یاد بگیره. کارتون سرنخ های آبی هم اکنون در سایت قابل تهیه و استفاده است. پس توصیه میکنیم که حتما این کارتون رو هم تهیه و برای فرزند خودتون پخشش کنین.

 

دانلود کارتون Blue's Big City Adventure زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Blue’s Big City Adventure 2022 درباره جاش و بلو هست که برای یه مصاحبه کاری موزیکال به نیویورک سفر میکنن ولی بخاطر اینکه جاش دفتر یادداشتش رو یادش میره ، توی نیمه های راه گم میشن که این اتفاق باعث میشه بازی پیدا کردن سرنخ ها شروع بشه تا در نهایت بتونن به محل مصاحبه برسن. انیمیشن ماجراجویی آبی در شهر بزرگ یا بهتر بگیم انیمیشن Blue’s Big City Adventure 2022 مناسب کودکان 3 سال به بالاست. توصیه 2 زبانه شو به شما والدین عزیز اینه که اگه میخوایین در پرورش کودک 2 زبانه موفق باشین ، نکات آموزشی در این زمینه رو حتما مد نظر داشته باشین. اگه این نکات رو نمیدونین ، میتونین از بخش مقالات با اونا آشنا بشین و اگر هم سوالی در این زمینه داشتین میتونین از کارشناسان آموزشیمون بپرسین تا راهنماییتون کنن.

نظرات

منا نامی
منا نامی
صدای این کارتون مشکل داره. اصلا صدای استیو قطه
2 زبانه شو

درود بررسی شد فایل مشکلی ندارد. لطفاً نام و مدل دستگاهی که باهاش کارتون رو پخش میکنین رو از پنل کاربری به پشتیبانی فنی سایت ارسال کنین تا راهنماییتون کنن که مشکلتون حل بشه.

عاطفه سلامات
عاطفه سلامات
سلام وقت بخیر لطفا فایل دانلود زیپ رو برای این کارتون بزارین، ممنون
2 زبانه شو

سلام. وقت بخیر. فیلم های سینمایی فقط یدونه فایل هستن و براحتی میتونین اون رو دانلود کنین. فایل زیپ رو فقط برای سریال ها قرار میدیم که تعداد قسمت هاشون زیاده.

اگر مشکلی در دانلودش دارین، از بخش پشتیبانی در پنل کاربری خودتون ، پیام بدین تا پشتیبانی فنی سایت شمارو راهنمایی کنن.