اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Blippi Wonders

دانلود کارتون Blippi Wonders ، که با نام کارتون شگفتی‌ های بلیپی بین بچه ها معروف شده، محصول سال ۲۰۲۱ و مناسب بچه‌ های بالای دو ساله.  شخصیت بلیپی بامزه‌ است و خیلی چیزارو می‌دونه.

توی انیمیشن شگفتی‌ های بلیپی ، اون مارو به سفری پر از ماجراجویی، باحال و آموزشی می‌بره. اون همیشه راجع به چیزی کنجکاوه و برای پیدا کردن جواب هاش، پیش یه متخصص میره. دوستانش که شامل ساعت مچی‌اش، تبز و گوشی‌ بلیپی‌اش میشن، همراهش هستن و همیشه کمکش میکنن. 

بلیپی هروقت به جوابش رسید، ابراز خوشحالی می‌کنه که چیزی رو یاد گرفته. در طول مسیر هم معمولا از کلمات جدیدی استفاده می‌کنه، که برای بچه‌ها آموزنده‌ است.

 

دانلود کارتون Blippi Wonders زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هر قسمت از انیمیشن Blippi Wonders ، موضوع جدیدی رو به بچه‌ ها‌ معرفی می‌کنه، مثل رنگ‌ های رنگین‌کمون، اردک‌ ها، سیارات و آتشفشان‌ ها. کلمات جدید و آموزنده‌ای هم توی هر قسمت داریم.

همینطور توی سریال شگفتی‌ های بلیپی پیام‌ های مثبتی وجود داره. مثلا بچه‌ ها با دیدنش یاد می‌گیرن که یادگیری، باحال و هیجان انگیزه. همینطور خوبه که راجع به دنیای اطراف کنجکاو باشین و سوال بپرسین. مثل بلیپی که کنجکاوه و به دنیای اطرافش علاقه داره.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون شگفتی‌ های بلیپی در وب سایت دوزبانه شو

در کل سریال Blippi Wonders بامزه و رنگی‌ رنگیه، که حوصله بچه‌ها رو سر نمی‌بره. موضوعاتش هم براشون جذابه. هر قسمت کوتاهه، پس کاملا برای بچه‌ها سرگرم‌ کننده‌ است.

کارتون Blippi Wonders برای کودکان 2 سال به بالا ساخته شده و یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش کودک دوزبانه است. پس حتما این کارتون آموزنده و زیبا رو برای فرزند دلبندتون پخش کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Hey Duggee رو هم براش پخش کنید.