اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا

دانلود کارتون Bee movie 2007

دانلود کارتون Bee movie 2007 ، این کارتون که با نام بری زنبوری هم شناخته میشه در سال 2007 تولید شد و موج عظیمی از حمایت ها رو به دنبال داشت. با داستان جذاب و زیبایی که داره، بچه ها و حتی والدین رو به سمت خودش کشید، طوریکه بچه ها به همراه پدر و مادرشون پای تماشای کارتون Bee movie نشستن.

داستان انیمیشن Bee movie درباره زنبوری بنام بری هستش که بتازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده و بزودی از انتخاب شغلی که داشته ناامید میشه. یه روز وقتی به بیرون از کندو میره، توی دردسر میوفته و دختری که توی نیویورک زندگی میکنه جان بری رو نجات میده و اونجا میفهمه انسان ها عسل میخورن و بعدش میخواد که از آدما بخاطر اینکار شکایت کنه.

دانلود کارتون Bee movie 2007 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

طبق نظرات مثبتی که کودکان و والدین درباره این کارتون دادن ، کارتون بری زنبوره میتونه پیام های مثبت و آموزنده زیاد رو به بچه ها بده و الگوی آموزشی خوبی برای کودکان باشه.

کارتون بری زنبوری مخصوص کودکان 9 سال به بالا تولید شده. پس اگه فرزندتون سنش کمه بهتره از کارتون های سریالی دیگه استفاده کنین که مفید تر هستن. کارتون های سریالی هم از لحاظ پرورش کودک 2 زبانه خوب هستن و هم از لحاظ آموزش مسائل مختلف و رشد و پرورش استعداد کودکان. کارتون هایی مثل کارتون Go! Go! Cory Carson میتونه بسیار مفید باشه و رده سنی زیادی رو پوشش میده.

هر جایی و هر زمانی در انتخاب کارتون به مشکل برخوردین با مشاورین ما تماس بگیرین تا شما رو راهنمایی کنن و کارتون های مناسبی رو برای فرزند شما معرفی کنن تا در مسیر آموزش زبان انگلیسی به کودک دلبندتون موفق باشین.