اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Becca's Bunch

دانلود کارتون Becca's Bunch ، محصول سال ٢۰۱۸ و مناسب کودکان بالای چهار سال است. شخصیت های جنگلی جذاب این سریال، الگوی دوستی و همکاری هستن.

در کارتون دوستان بکا ، پرنده کوچولویی به نام بکا، انواع ماجراجویی رو برای خودش و دوستانش سیلویا، راسل و پدرو پیدا میکنه. این گروه با همدیگه چیزهایی رو می سازن، موجودات افسانه ای رو جستجو می کنن و اکتشافات فراموش نشدنی رو در اطراف خونه‌ اشون انجام میدن.

 

دانلود کارتون Becca's Bunch زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن Becca's Bunch به نسبت همدیگه کاملا از هم متفاوتن. اشتیاق بکا برای تجربه های جدید مسریه و دوستانش هم ترغیب میشن. بکا به خوبی با بقیه همکاری می‌کنه و رهبری قویه. پدرو محتاط و وفاداره، راسل همیشه آماده کمکه و سیلویا با ایده‌ها و ابزارهاش مدبر و سخاوتمنده. با ویژگی‌ های بخصوص این چهار نفر، بچه ها قطعا با یه سری هاشون ارتباط و از بقیه الهام می گیرن.

کارتون ‏Becca's Bunch سناریوها و داستان های جذابی در رابطه با غلبه بر چالش ها و دوست و همسایه خوب بودن برای مخاطبین کوچولوش داره. همونطور که بچه‌ ها می بینن بکا و دوستانش با هم برای رسیدن به اهداف همکاری می کنن، ارزش همکاری و احترام شخصیت‌ ها به همدیگه رو درک می کنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دوستان بکا در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن دوستان بکا ، کار تیمی و همکاری نشون داده میشه. اونها با هم مشکلات رو حل می کنن، از همراهی همدیگه لذت می برن. وقتی همه چیز برای اولین بار درست نمیشه ، تسلیم نمیشن و از خودشون استقامت نشون میدن. همچنین بکا و دوستانش به طرز غیرممکنی بامزه هستند.

انیمیشن Becca's Bunch مخصوص کودکان 4 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 4 سالش شده، میتونین این کارتون رو براش پخش کنین. همچنین در کنارش میتونین کارتون Go, Dog. Go رو هم براش پخش کنین تا مکمل همدیگه باشن.