اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Baby Shark's Big Movie 2023

دانلود کارتون Baby Shark's Big Movie! 2023 ، این فیلم سینمایی همونطور که از اسمش پیداست، محصول سال 2023 است که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن فیلم بزرگ بچه کوسه 2023 میشناسن.

کارتون فیلم بزرگ بچه کوسه 2023 که یه کارتون سینمایی است میتونه فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک 2 زبانه بمدت 1 ساعت و 18 دقیقه در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

این کارتون که برگرفته شده از سری اصلی کارتون سریالیش هست، بصورت کاملا موزیکاله و میتونه در ایجاد تنوع و معرفی موضوع جدید به کودک کارایی خوبی داشته باشه.

 

دانلود کارتون Baby Shark's Big Movie 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Baby Shark's Big Movie! 2023 درباره شخصیت اصلی کارتون یعنی بیبی شارک هست که با خانواده اش در شهر بزرگی که مخصوص کوسه ها هست زندگی میکنن.

حالا بیبی شارک به همراه خانواده اش تصمیم میگیرن که از شهر کوسه ها برن، تا جاهای دیگه رو هم ببینن و به ماجراجویی بپردازن.

در کارتون فیلم بزرگ بیبی شارک ، شخصیت اصلیمون باید خودش رو با زندگی جدیدش وفق بده و زندگی بدون دوستان صمیمیش رو تجربه کنه.

در ادامه بیبی شارک متوجه میشه که یه ماهی شیطانی میخواد توانایی اون رو در آهنگ خوندن از بین ببره و توازن دریا رو بهم بریزه، که باید جلوش رو بگیره.

 

تماشای آنلاین کارتون فیلم بزرگ بچه کوسه 2023 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Baby Shark's Big Movie! 2023 مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست، پس حتما باید هنگام تهیه به اون توجه ویژه داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از کارتون فیلم بزرگ بچه کوسه خوشش اومده توصیه میکنیم حتما کارتون Octonauts & the Great Barrier Reef 2020 رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.