اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 ماه به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • بخش 1
  • بخش 2
  • بخش 3
  • بخش 4
  • بخش 5
  • بخش 6
  • بخش 7
  • بخش 8
  • بخش 9

دانلود کارتون Baby Einstein

دانلود کارتون Baby Einstein ، عنوان Baby Einstein شامل عناوین چند رسانه ای زیادی از جمله ویدیو، اسباب بازی، کتاب و فلش کارت میشود که دارای پکیج های متعددی هستند. 

ما اینجا انیمیشن Baby Einstein را به شما معرفی میکنیم که مورد استقبال بسیاری از والدین قرار گرفته است چرا که در طول ویدیوها فرزندتان با یک سری کارتون سرگرم کننده با موضوعات متعدد ، بصورتی کودکانه روبرو خواهد شد و در طول زمان باعث پرورش استعداد فرزند دلبندتان میشود. 

ویدئوهای بیبی انیشتین اولین بار در سال 1996 توسط یک مادر خانه داری که قبلا معلم بود برای فرزند 18 ماهه خود ساخته شدند. 

بعد ها این مادر عنوان بیبی انیشتین را به یک شرکت تبدیل کرد که 5 سال بعد یعنی در سال 2001 شرکت دیزنی این شرکت را از او خرید و شروع به تولید ویدیوهای متعددی برای آموزش کودکان کرد. 

دیزنی تا سال 2013 صاحب این شرکت بود که پس از آن شرکت کیدز II امتیازش را خریداری کرد. 

این شرکت فعالیتش در زمینه کودکان است که تاکنون در کشورهای متعددی از جمله ژاپن، چین، استرالیا و کانادا و... فعالیت میکند و در زمینه آموزش کودکان و خردسالان بسیار موفق بوده است.

 

دانلود کارتون Baby Einstein زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون انیشتین کوچولو برای خردسالان و کودکان 6 ماه تا 4 سال بسیار مناسب است چرا که به آنها الگوهای ساده محیط اطرافشان را یاد میدهد. 

حس کشف کردن فرزند شما با تماشای کارتونBaby Einstein با نمایش های عروسکی، وسایل آشنای محیط اطراف از جمله حیوانات و جانوران دریایی، اسباب بازی ها، پرندگان و انواع حشرات ، آسمان و منظومه شمسی برانگیخته خواهد شد. 

همچنین در کارتون بی بی انیشتین از موسیقی های ملایم کودکانه نیز بهره گرفته شده است که توجه فرزند شما را به خود جلب خواهد کرد. 

لازم به ذکر است که این موسیقی ها توسط موتزارت و باخ ، که از موسیقیدانان برجسته جهان هستند تولید شده اند. در ویدیو های قدیمی تر انیمیشن انیشتین کوچولو ، کمتر از گفتار استفاده شده است و معمولا با عروسک های دستساز ضبط و منتشر می شدند. 

این عروسک ها با دست حرکت میکردند و محیطی کاملا طبیعی را برای کودکان فراهم می کردند تا بتوانند براحتی با این کارتون ارتباط برقرار کنند. کارتون بیبی انیشتین در طول یک سال گذشته دستخوش تغییرات جالبی شده است. 

چرا که شرکت کیدز حالت انیمیشنی بیشتری به این کارتون داده و این کار مورد استقبال بیشتر کودکان قرار گرفته است. 

پس میتوان گفت که پکیج حاضر با دربر گرفتن حالت طبیعی و انیمیشنی سرگرمی قابل توجهی را برای فرزند شما به ارمغان خواهد آورد.

 

تماشای آنلاین کارتون Baby Einstein زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در پایان لازم به ذکر است که موفقیت در یادگیری فرزند شما در این است که متوجه نشود این انیمیشن را برای یادگیری زبان میبیند. 

حتما سعی کنید که فرزندتان متوجه این موضوع نشود و به هیچ وجه اجباری در تماشای انیمیشن ها و کارتون ها وجود نداشته باشد. 

نه اجبار وجود داشته باشد و نه تشویق. هیچ وقت درکنار فرزند خود درباره این مباحث صحبت نکنید ، در این صورت است که حتما نتیجه خواهید گرفت.