اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا
سطح
شکوفه : ادامه بده، اینها قدم های اولیه هستن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • بخش 1

دانلود کارتون Anna Pia Und Die Haustiere زبان آلمانی

دانلود کارتون Anna Pia Und Die Haustiere زبان آلمانی ، که یه سریال کودکانه برای آموزش زبان آلمانی و معرفی حیوانات مختلف به کودکان است.

بچه ها این کارتون رو با نام آنا پیا و حیوانات خانگی میشناسن و اون دسته از کودکانی که عاشق حیوانات هستن، از این سریال واقعا لذت میبرن.

سرتاسر این سریال برای کودک مهیج و آموزنده است و با تهیه این مجموعه، میتونین مطمئن بشین که فرزندتون هم در معرض مستقیم زبان آلمانی قرار میگیره و هم موضوعات و مسائل مختلفی درباره حیوانات یاد میگیره.

 

دانلود کارتون Anna Pia Und Die Haustiere زبان آلمانی در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که از اسمش پیداست، انیمیشن Anna Pia Und Die Haustiere درباره حیوانات خانگی و معرفی اونها است. 

آنا دختری جوان است که عاشق حیوانات هست و واقعا دوستشون داره و دلش میخواد اونها رو از نزدیک ببینه و لمسشون کنه.

آنا دوست داره درباره حیوانات مختلف اطلاعاتی رو بدست بیاره و یاد بگیره که اونها چطور زندگی میکنن و چی میخورن و کلی موضوعات و مسائل مختلف دیگه.

فرزند شما با همراهی آنا و پیا، در این ماجراجویی آموزشی با اونها همراه میشه تا بتونه در مسیر پرورش کودک چند زبانه، هم درباره حیوانات مسائل مختلفی رو یاد بگیره و هم زبان آلمانی رو بصورت غیر مستقیم یاد بگیره.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون آنا پیا و حیوانات خانگی در وب سایت دوزبانه شو

سریال Anna Pia Und Die Haustiere مخصوص کودکان 6 سال به بالاست و مناسب این رده سنی میشه، پس هنگام تهیه اون، به این نکته توجه داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از این سریال خوشش اومد، میتونین به آرشیو کارتون آلمانی سری بزنین و از بین اونها، برای فرزندتون کارتون مورد علاقه اش رو تهیه کنین.

اگر در هم زمانی در زمینه آموزشی زبان آلمانی و سایر زبان ها به مشکل یا سوالی برخوردی، حتما با مشاورین ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.