اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
11
11 سال به بالا

دانلود کارتون Alpha and Omega 7: The Big Fureeze 2016

دانلود کارتون Alpha and Omega 7: The Big Fureeze 2016 ، که با اسم کارتون آلفا و امگا ۷: انجماد بزرگ 2016 شناخته میشه، انیمیشنیه که سال ۲۰۱۶ با مدت زمان ۴۵ دقیقه منتشر شد، و هفتمین قسمت از مجموعه فیلم های آلفا و امگا هست. 

این فیلم مناسب کودکان بالای یازده ساله و مثل همیشه ماجراهای کیت و همفری رو دنبال میکنه.

توی انیمیشن آلفا و امگا ۷: انجماد بزرگ ۲۰۱۶ ، کیت و همفری خودشون رو درگیر ماجراجویی جدیدی توی فصل تعطیلات می‌ببنن. 

داستان فیلم توی کوه های برفی میگذره، جایی که گرگ ها و دوستانشون باید با هم متحد بشن تا عزیزانشون رو از یه کولاک مرگبار نجات بدن. در طول مسیر، اونها با شخصیت های جدید و همینطور موانع هیجان‌ انگیزی روبرو میشن.

 

دانلود کارتون Alpha and Omega 7: The Big Fureeze 2016 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

با توجه به ژانر انیمیشن Alpha and Omega 7: The Big Fureeze 2016 خشونت هم دیده میشه. طبق معمول تعقیب و گریز و تهیدید جانی این گرگ‌ها رو داریم، سقوط و گیر افتادن قهرمانان داستان رو هم داریم و شرور‌هایی که دنبال موقعیتن تا حمله کنن.

شخصیت‌ های فیلم آلفا و امگا ۷: انجماد بزرگ ۲۰۱۶ وفادار، شجاع، مصمم و محافظه‌ کارن. کیت و همفری واقعا پدر و مادر نمونه‌ای هستن، چون مراقب بچه‌هاشونن و اونها رو با تمام تفاوت‌ ها و ویژگی‌ هاشون، بی ‌چون و چرا دوست دارن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون آلفا و امگا ۷: انجماد بزرگ 2016 در وب سایت دوزبانه شو

هدف فیلم Alpha and Omega 7: The Big Fureeze 2016 سرگرم کردن بچه‌ ها با داستانی پر ماجراست، که مضامینی مثل دوستی، شجاعت و کار گروهی رو توی خودش داره. بچه‌ ها، مخصوصا کودکانی که از فیلم‌ های انیمیشن و داستان‌ های مربوط به قلمرو حیوانات خوششون میاد، قطعا از دیدنش لذت می‌برن.

این انیمیشن مناسب سنین 11 سال به بالاست. پس هنگام پخش، به رده سنی کارتون ها توجه کنید.