اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
11
11 سال به بالا

دانلود کارتون Alpha and Omega 5: Family Vacation 2015

دانلود کارتون Alpha and Omega 5: Family Vacation 2015 ، که با نام فارسی کارتون آلفا و امگا ۵: تعطیلات خانوادگی شناخته میشه ، انیمیشنیه که بخشی از فرانچایز آلفا و امگاست. 

این فیلم در سال ۲۰۱۵ به عنوان قسمت پنجم این مجموعه و با مدت زمان ۴۵ دقیقه ارائه شد. این مجموعه ، ماجراهای گروهی از گرگ ها رو دنبال میکنه و مناسب کودکان بالای یازده ساله.

توی انیمیشن آلفا و امگا ۵: تعطیلات خانوادگی ۲۰۱۵ ، شخصیت‌ های اصلی، کیت و همفری، به همراه توله گرگ‌ هاشون به تعطیلات خانوادگی میرن. 

اونها قصد دارن زمان با کیفیتی رو با هم بگذرونن و پیوند خانوادگیشون رو تقویت کنن. با این حال، وقتی با گله گرگ رقیب روبرو میشن، نقشه‌ هاشون تغییر غیر منتظره ای پیدا میکنه. 

این فیلم به بررسی موضوعات خانواده، دوستی و غلبه کردن بر چالش ها می پردازه.

 

دانلود کارتون Alpha and Omega 5: Family Vacation 2015 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن Alpha and Omega 5: Family Vacation 2015 ، کیت و همفری مهربون، محافظه‌ کار و شجاع هستن‌. کیت، مادر گرگ‌ ها بیشتر نقش قهرمان رو بازی میکنه، که می‌تونه الگوی خوبی برای بچه‌ ها باشه. همکاری و ارزش‌ های خانوادگی زیادی توی این فیلم دیده میشه.

خشونت آنچنانی توی فیلم آلفا و امگا ۵: تعطلات خانوادگی ۲۰۱۵ وجود نداره. صحنه‌ هایی هست که این خانواده توسط افرادی تعقیب و دنبال میشن، اما می‌تونن فرار کنن. لحظه‌ای هم ممکنه تماشاچیان فکر کنن یکی از شخصیت‌ ها از دست رفت، ولی فقط یه بی‌هوشی بوده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون آلفا و امگا ۵: تعطیلات خانوادگی 2015 در وب سایت دوزبانه شو

مجموعه Alpha and Omega بخاطر شخصیت‌ های دوست‌ داشتنی‌شون معروفه، که عمدتاً روی گرگ‌ ها و تعاملات‌شون تمرکز داره. 

فیلم‌ های اون اغلب عناصر ماجراجویی، کمدی و درس هایی درباره کار گروهی و ارزش های خانوادگی رو توی خودش جا میده. 

در حالیکه هدف اصلی این فیلم ها کودکان هستن، این مجموعه تلاش کرده سرگرمی رو برای برای بینندگان در سنین مختلف ارائه بده. این انیمیشن مناسب سنین 11 سال به بالاست.