رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Alice's Wonderland Bakery

دانلود کارتون Alice's Wonderland Bakery ، یه انیمیشن سریالی دخترونه محصول سال 2022 کمپانی والت دیزنی هستش، که تاکنون در 2 فصل منتشر شده و کلا شامل 43 قسمت 22 دقیقه ای میشه.

انیمیشن آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب درباره آلیس، نوه آلیس پلینس لیدل است که نانوای جوانیست که در نانوایی سرزمین عجایب کار می کند. نانوایی آلیس به شکل یه قوری هستش که یه آشپزخونه داره و بعضی از تجهیزاتش متحرک هستن.

کارتون شیرینی پزی سرزمین عجایب آلیس که با نام دیگر کارتون شیرینی پزی آلیس در سرزمین عجایب هم شناخته میشه، شامل پیام های مثبت زیادی پیرامون موضوعات اجتماعی-عاطفی مانند حل مسئله، مهربانی و قدرت غذا در ارتباط با افراد است.

 

دانلود کارتون Alice's Wonderland Bakery زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

آلیس کوچولوی داستان ما با غذاهای جورواجورش، احساس بهتری رو در افراد بوجود میاره و به بچه ها نشون میده که غذاها چقدر میتونن برای افراد مفید باشن. آلیس یک الگوی مثبت برای بچه هاست، چونکه مسئولیت اشتباهاتش رو میپذیره و با مهربانی برخورد میکنه.

انیمیشن Alice's Wonderland Bakery مناسب کودکان پیش دبستانی هستش و برای رده سنی 4 سال به بالاست، پس به این نکته توجه داشته باشید. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Strawberry Shortcake's Berry Bitty Adventures رو هم براش تهیه و پخش کنید.

هم اکنون کارتون آلیس و شیرینی پزی سرزمین عجایب و سایر کارتون های زبان اصلی رو میتونید با کیفیت عالی در وبسایت دوزبانه شو مشاهده کنید. همچنین اگر سوالی در مورد نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان دارین، میتونید از قسمت پشتیبانی پنل کاربری خودتون، از مشاورین دوزبانه شو بپرسین تا شمارو راهنمایی کنن.