رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Action Pack

دانلود کارتون Action Pack ، این کارتون که بچه ها اکثرا اون رو با اسم کارتون گروه هیجان میشناسن ، مخصوص خردسال ها و توسط شبکه نتفلیکس تولید و پخش شده است. اولین قسمت این کارتون در سال 2022 به روی آنتن رفت و انتقادات بسیار مثبتی رو از طرف منتقدان از بابت محتوای آموزشی و پیام های مثبتی که به بچه میده رو دریافت کرده. کارتون اکشن پک تا امروز در 2 فصل تولید شده ، که به ترتیب شامل 10 و 6 قسمت هستن و جمعا شامل 16 قسمت 29 دقیقه ای است. پس فرزند شما رو قراره حدود 8 ساعت در معرض مکالمات زبان انگلیسی قرار بده که بصورت غیر مستقیم اونا رو یاد می گیره و علاوه بر زبان انگلیسی ، مسائل دیگه ای رو هم به فرزند شما آموزش خواهد داد ، که در ادامه بهشون خواهیم پرداخت.

 

دانلود کارتون Action Pack زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Action Pack درباره یک گروه از بچه هاست که با قدرت های خاصی که دارن ، سعی میکنن آموزش های معلمشون آقای ارنستو و ربات اون پلانکی رو یاد بگیرن و دنیای اطرافشون رو به بهترین مکان تبدیل کنن. در هر قسمت ، گروه با آموزش هایی از طرف معلمشون روبرو میشه و همچنین مشکلاتی که باید حل کنن و فرزند شما هم با اونا همراه خواهد شد. کودک با تماشای انیمیشن گروه هیجان علاوه بر اینکه با زبان انگلیسی بصورت غیر مستقیم آشنا میشه ، در معرض مکالمات و لغات اون نیز قرار میگیره ، که در شرایط عام و خاص استفاده میشن و با روش های حل مسائل و مشکلات هم آشنا خواهد شد ، و کار تیمی رو هم یاد خواهد گرفت.

 

تماشای آنلاین کارتون Action Pack زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

پس انیمیشن Action Pack هم جزو اون دسته از انیمیشن هایی هست که میشه گفت با پخشش میتونین با یه تیر 2 نشون بزنین. یعنی هم فرزندتون رو در مسیر پرورش کودک دوزبانه بسیار یاری خواهد رسوند و هم باعث رشد و پرورش استعدادش خواهد شد و از هم سن های خودش جلو خواهد زد. برای اینکه بتونین به فرزندتون زبان انگلیسی رو آموزش بدین اونم بصورت کاملا غیر مستقیم ، مطمئنا به کمک نیاز خواهید داشت که جای هیچ نگرانی نیست. تنها کافیست هر موقع مشکل داشتین به مشاورین ما پیام بدین تا در اسرع وقت باهاتون تماس بگیرن. در پایان هم اشاره کنیم که کارتون Action Pack مخصوص کودکان 2 سال به بالا تولید شده و اکثر گروه های سنی رو شامل میشه. پس اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد ، حتما کارتون Go! Go! Cory Carson رو هم براش تهیه کنین. از آموزش های ما در پیج اینستاگرام هم غافل نشین. همه روزه سعی میکنیم آموزش ها و نکاتی درباره پرورش کودک 2 زبانه رو اونجا قرار بدیم.