اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون موزیکال است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون ABC Galaxy

دانلود کارتون ABC Galaxy ، محصول سال 2015 کشور آمریکاست که توسط شرکت محبوب بیبی فرست ساخته و تولید شده است. این شرکت در زمینه ساخت کارتون های آموزشی به کودکان معروف است.

کوچولوهای ایرونی انیمیشن ABC Galaxy رو با اسم کارتون کهکشان الفبا میشناسن و اکثر بچه ها رو با محتوای آموزشی خودش، مجذوب خودش میکنه.

این کارتون در قسمت های کوتاه 4 دقیقه ای بصورت کاملا تعاملی ساخته شده، طوری که کودک رو به فعالیت وا میداره و از این طریق، هم در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار میگیره و هم سرعت یادگیری افزایش پیدا میکنه.

فرزند شما قراره با تماشا کردن انیمیشن کهکشان الفبا ، هم الفبا رو یاد بگیره و هم کلی مسائل مختلف که در زندگی روزمره باهاشون سرو کار داره مثل رنگ ها، شکل ها و ...

 

دانلود کارتون ABC Galaxy زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون ABC Galaxy بسیار متنوع است، بطوری که در هر قسمت روی بخش خاصی تمرکز میشه، تا کودک با صحنه های رنگارنگ و تعاملی، اون رو یاد بگیره.

هدف اصلی کارتون کهکشان الفبا ، آموزش الفبای زبان انگلیسی است که شما میتونین از این کارتون در پرورش کودک دوزبانه استفاده کنین.

در کنار آموزش الفبا، فرزند شما قراره در محیطی کاملا تعاملی ، کلمات جدید رو یاد بگیره و در ادامه، اون با اعداد آشنا بشه و پس از درکشون، اونها رو یاد بگیره.

در قدم های بعدی، فرزندتون با تماشای انیمیشن ABC Galaxy با کلمه سازی آشنا میشه، تا یاد بگیره کلمات چطور ساخته میشن و بعدش جمله سازی معرفی میشه.

آموزش های دیگه این کارتون آموزنده به کودک، آموزش ریاضی هست و در کنار اون کودک رو با رنگ ها و شکل های مختلف نیز آشنا میکنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون کهکشان الفبا در وب سایت دوزبانه شو

کارتون ABC Galaxy مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است، پس اگر فرزندتون به این سن رسیده، در تهیه این کارتون شک نکنین.

همچنین نکته بعدی در پرورش کودک دوزبانه که باید به خاطر داشته باشین اینه که اگر میخوایین از این کارتون بهترین نتیجه رو بگیرین، زمانی تهیه کنین که فرزندتون حداقل 2 سال در معرض مستقیم زبان انگلیسی بوده باشه.

اگر فرزندتون از کارتون ABC Galaxy خوشش اومده، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه در مسیر پرورش کودک 2 زبانه کارتون The Eggsperts رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

اگر هر موقع سوالی یا مشکلی داشتین، حتما به کارشناسان دوزبانه شو پیام بدین تا راهنماییتون کنن.