اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون 64 Zoo Lane

دانلود کارتون 64 Zoo Lane ، این کارتون که بچه ها با اسم کارتون باغ وحش کوچه 64 اونو میشناسن ، محصول کشورهای انگلستان و فرانسه است. این کارتون از سال 1999 تا 2013 بمدت 14 سال در حال پخش بوده و قسمت های مختلف آموزشی داره که میتونه بچه ها رو در زمینه آموزش زبان انگلیسی بصورت غیر مستقیم هدایت کنه. انیمیشن باغ وحش کوچه 64 در مدت 14 سال پخشش ، در 4 فصل عرضه شده که سرجمع شامل 104 قسمت میشه. هر قسمت از این کارتون در حدود 11 دقیقه است که میشه گفت کودک رو 19 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار میده تا بتونه بصورت غیرمستقیم اونو یاد بگیره.

 

دانلود کارتون 64 Zoo Lane زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون 64 Zoo Lane از این قراره که دختری 7 ساله ای بنام لوسی ، در کوچه 64 کنار یه باغ وحش زندگی میکنه. هر شب حیوانات باغ وحش میان و برای لوسی داستان های مختلف تعریف میکنن. باغ وحش کلی حیوانات مختلف داره که هرشب یکی از این حیوانات برای لوسی داستان سرایی میکنن. در پایان هر داستان نتیجه گیری کلی از داستان میشه و وقت خواب فرا میرسه. از موقعیت های یادگیری کارتون باغ وحش کوچه 64 برای کودک ، میشه به یادگیری لغات زبان انگلیسی و ماجراجویی درون زبان انگلیسی اشاره کرد که فرزند شما با تماشای این کارتون میتونه با کلی لغات مفید زبان انگلیسی آشنا بشه و با گذشت زمان حتی از اونا استفاده کنه. همچنین در طول کارتون اصطلاحاتی نیز برای آموزش به کودک استفاده میشن که در پرورش کودک دوزبانه بسیار مفید هستن.

 

تماشای آنلاین کارتون 64 Zoo Lane زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین هدف دیگر از ساخت انیمیشن 64 Zoo Lane ، آموزش مسئولیت پذیری و تقویت رابطه دوستی است. داستان هایی که توسط شخصیت های داستان فیل، خرس، میمون، زرافه و .. تعریف میشن ، جنبه های آموزشی اجتماعی زیادی برای کودک دارن و بچه ها رو با مسائل اجتماعی مثل اهمیت دادن به بقیه، مسئولیت پذیری و ... آشنا میکنه. کارتون 64 Zoo Lane مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است، پس اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومد ، حتما توصیه میکنیم کارتون Barney & Friends رو هم برای فرزندتون تهیه کنین. همچنین سعی کنین هیچ اجباری در پخش کارتون ها نباشه. اگر فرزندتون خوشش نیومد یا نخواست تماشا کنه و به مشکل برخوردین با مشاورین ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.