اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون 16 Hudson

دانلود کارتون 16 Hudson ، این کارتون محصول سال 2018 کاناداست که در بین بچه ها با نام هادسون 16 هم شناخته میشه و بر پایه یک مینی سریال کودکانه پرطرفدار به نام لیلی و لولا ساخته شده است. 

یکی از ویژگی های جالب این کارتون اینه که شخصیت های اصلی کارتون از قومیت های مختلف هستن و فرهنگ خاص خودشون رو دارن. 

حتی لیلی که جزو شخصیت های اصلی کارتون هست ، ایرانی است. این ویژگی باعث میشه که فرزند شما با قومیت ها و فرهنگ های دیگه هم آشنا بشه. 

کارتون هادسون 16 تاکنون در 3 فصل تولید و عرضه شده که هر فصلش بترتیب 39، 39 و 21 قسمت دارن. 

این مجموعه شامل 99 قسمت 7 دقیقه ای است و قراره فرزند شما رو حدود 12 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده و بصورت غیر مستقیم زبان انگلیسی رو بهش یاد بده.

 

دانلود کارتون 16 Hudson زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کلی کارتون 16 Hudson درباره 4 کودک بامزه است که در یک آپارتمان زندگی میکنن و سنشون هم بین 4 تا 7 ساله. اسم این بچه ها یکیش لیلی هست که ایرانیه، اونیکی آمالا است که ایرلندیه و دوتای بعدی هم سم و لوک هستن که سم چینی و لوک هم اهل جزیره هائیتی هست ، که این 4 بچه در طول کارتون کلی ماجراجویی میکنن. 

همونطور که قبلا اشاره کردیم انیمیشن هادسون 16 ، فرهنگ های مختلف رو به تصویر میکشه که از جمله اونا میشه به تعطیلات مختلف کشورها، رسم و رسومات آنها و همچنین جشن های مختلف آنها اشاره کرد. 

کودک با تماشای کارتون 16 Hudson همه اینا رو علاوه بر لغات مختلف انگلیسی بصورت غیر مستقیم یاد خواهد گرفت. 

همچنین انیمیشن 16 Hudson علاوه بر قسمت های اصلی شامل چندین قسمت کوتاه هم هست ، که هر کدوم موضوعات آموزشی مختلفی رو به تصویر میکشه و بصورت کاملا غیرمستقیم به کودک آموزش میده. 

مثلا تولید کننده این کارتون که خودش ایرانی هست ، گفته که در کارتون هادسون 16 سعی شده که روزهای خاص مثل روز پدر بخوبی به تصویر کشیده بشه ، که چطور در فرهنگ ها و کشورهای دیگه این روزها رو جشن میگیرن.

 

تماشای آنلاین کارتون هادسون 16 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در کل اگر بخواهیم خلاصه کنیم انیمیشن هادسون 16 هم مثل بقیه انیمیشن هایی که در 2 زبانه شو برای شما قرار دادیم ، تنها یک هدف آموزشی ندارن. 

فرزند شما علاوه بر یادگیری غیر مستقیم زبان انگلیسی ، مسائل مختلف زیادی رو از این کارتون ها یاد خواهد گرفت ، که در آینده برایش  بسیار مفید خواهند بود. 

به عنوان مثال کارتون 16 Hudson علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، فرهنگ و رسم های کشورهای دیگه رو آموزش خواهد داد و همچنین چون داستان در محیط پیش دبستانی اتفاق میافتد ، کودک را نیز با این محیط آشنا میکند. 

در آخر هم طبق روال همیشگی میگیم که انیمیشن 16 Hudson مخصوص کودکان 5 سال به بالا تولید شده و اگر فرزندتون به مهد کودک یا پیش دبستانی و یا مدرسه نمیره ، این کارتون رو براش تهیه نکنین ، و بجاش کارتون های دیگه آموزشی مثل کارتون KidsCamp رو تهیه کنین که بار آموزشی مشابهی داره و میتونه در پرورش کودک 2 زبانه بسیار مفید باشه. اگر هم هر جایی سوالی و یا مشکلی براتون پیش اومد به مشاورین ما پیام بدین تا راهنماییتون کنن.