اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون 10 Lives 2024

دانلود کارتون 10 Lives 2024 ، که با عنوان فارسی کارتون ده جان ۲۰۲۴ و همینطور کارتون ده زندگی 2024 شناخته میشه، فیلمی ۸۸ دقیقه‌ ای است و مناسب کودکان بالای هشت ساله. 

این انیمیشن بامزه و دلگرم، میتونه توی جمع‌های خانوادگی هم لذت‌ بخش باشه، چون پر از صحنه‌ های کمدیه.

توی انیمیشن ده جان ۲۰۲۴ وقتی خانواده‌ای که گربه ما، بکت، کنارشون بود، تنهاش می‌ذارن و میرن، اون بالاخره خونه‌ای رو پیدا میکنه که میتونه همیشه اونجا بمونه. 

پیش دانشمندی به اسم رز. اما وقتی نامزد سابقش برمیگرده تا به رز توی تحقیقاتش کمک کنه، بکت حسودی میکنه و مدام در تلاشه تا توجه رز رو جلب کنه. ولی خب در این بین، آخرین جونش رو از دست میده. 

 

دانلود کارتون 10 Lives 2024 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

حالا به بکت یه فرصت دیگه داده میشه تا اشتباهاتش رو درست کنه. نُه جون دیگه بهش داده میشه، اما چیزی که بکت ازش بی‌خبره اینه که اون هربار قراره به عنوان یه موجود مختلف به دنیا برگرده. آیا میتونه به دنیای قبلیش برگرده و آیا رز اونو تشخیص میده؟

توی انیمیشن 10 Lives 2024 نکات آموزشی آنچنانی دیده نمیشه و هدف بیشتر سرگرم کردن بچه‌ هاست. اما نکات مثبت زیادی داره. 

اینکه بچه‌ها بدونن که زندگی پر از چالش و فرصته و نباید هدرش داد‌. باید با تموم وجود به زندگی عشق ورزید و تواضع داشت. حتی اگه رفتار درستی هم نداشتی، باز میشه اوضاع رو درست کرد. و در آخر، خودخواهی و طمع کسی رو به جایی نمی‌رسونه.

شخصیت رز توی فیلم ده جان ۲۰۲۴ دانشمندیه که عاشق کارشه، حتی اگه به مشکلی برخورد باز هم از خودش استقامت نشون میده‌‌. 

رز نسبت به بکت مهربون و دلسوزه، همینطور نسبت به نامزد سابقش هم بخشنده‌ است. شاید شخصیت بکت اوایل حسود و فریبکار به نظر برسه، اما اون در طول فیلم درس‌ های زیادی درمورد تواضع و عشق یاد میگیره.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ده جان ۲۰۲۴ در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن ده زندگی ۲۰۲۴ خشونت به خصوصی نداره، اما صحنه‌ هایی از زد و خورد وجود داره. حیوانات توی یه سری سکانس‌ ها به صورت‌ های مختلف میمیرن، البته این سکانس‌ ها خیلی محو نشون داده میشه.

فیلم 10 Lives 2024 مناسب سنین 8 سال به بالاست. حتما توضیحاتی که برای انیمیشن ها نوشته میشه رو مطالعه کنید و به رده سنی کارتون ها هم توجه ویژه ای داشته باشن. 

در کنار این انیمیشن میتونین کارتون Chicken Run: Dawn of the Nugget 2023 رو هم برای فرزندتون پخش کنید تا لحظات مفرحی رو با دیدن این کارتون ها در کنار یادگیری زبان، داشته باشه.