اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
15
15 سال به بالا

دانلود مستند Life on Our Planet

دانلود مستند Life on Our Planet یا همون مستند حیات در سیاره ما محصول سال ۲۰۲۳ و مناسب‌ افراد بالای پانزده ساله. این مستند با صدای زیبای مورگان فریمن روایت میشه و به سفری به گذشته، در زمان آغاز زندگی در سیاره زمین می‌پردازه.

توی مستند حیات در سیاره ما ، زمین مراحل مبارزه رو طی میکنه. توده های خشکی از پرتاب گدازه، ابرهای هوا و صاف شدنش، و در نهایت تبدیل آب‌ ها به اقیانوس ها. 

میلیاردها سال پیش، اولین نشونه های حیات از دل اقیانوس ها بیرون اومد و از آن موقع، زندگی در حال رقابت برای تسلط جهانی بوده. انسان ها در کجای تصویر جهان قرار می گیرن؟

 

دانلود مستند Life on Our Planet زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی سریال Life On Our Planet تهدید، جراحت، صداهای وحشتناک جویدن، موسیقی شوم و جلوه های نور چشمک زن هست که برای کودکان توصیه نمیشه. پس حتما به رده سنی این مستند توجه کنید.

بعضی از جلوه‌های ‏CGI توی سریال حیات در سیاره ما بسیار عالی‌ هستن، جوری که به سختی میشه فهمید که کدوم تصاویر واقعی و کدوم توسط کامپیوتر درست شده. 

به جای مستند حیات‌ وحشی خسته کننده ، میتونین این مستند قوی به تهیه‌ کنندگی استیون اسپیلبرگ رو تماشا کنین.

هدف مستند Life On OurPlanet ، ساختن روایتیه که دنیای طبیعی رو به مکانی بی‌ رحمانه و غیرقابل مهمان‌ نواز تبدیل میکنه. ترس و خطر توی این سریال غالبه. ضعیف و ظریف‌ ها اینجا هلاک میشن.

این مستند مناسب سنین 15 سال به بالا هستش و حتما به رده سنی این مستند توجه داشته باشین. در کنارش پیشنهاد میکنیم برای تقویت زبان انگلیسی، کارتون Rumble 2021 رو هم تماشا کنید.