اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود مجموعه Childrens Bedtime Stories For Ages 2

دانلود مجموعه Childrens Bedtime Stories For Ages 2 ، که در حال حاضر برای شما عزیزان قرار داده شده، مجموعه ای خاص از داستان های زیبا برای کودکان است.

بچه ها این مجموعه رو با اسم قصه های شب برای کودکان 2 ساله میشناسن که همونطور که از اسمش پیداست مخصوص کودکان 2 سال به بالا تولید شده است.

داستان های آرامش بخش میتونن روش خوبی برای آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی باشن، چون هم راوی داستان آرام داستان رو بیان میکنه و هم داستان آرامش بخش است.

 

دانلود مجموعه Childrens Bedtime Stories For Ages 2 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در مجموعه قصه های شب برای کودکان 2 ساله کلی داستان باحال و بامزه منتظره فرزندتون هست که فرزندتون مطمئنا عاشق اون میشه و میخواد که ادامه داستان ها رو هم بشنوه.

با شنیدن این داستان ها، باز هم فرزندتون در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار میگیره تا بتونه بصورت کاملا غیر مستقیم زبان انگلیسی رو یاد بگیره.

علاوه بر این، هدف مجموعه Childrens Bedtime Stories For Ages 2 قرار دادن کودک در محیطی آرام است تا بتونه ذهنش رو آروم کنه و برای خواب شبانه آماده بشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با مجموعه قصه های شب برای کودکان 2 ساله  در وب سایت دوزبانه شو

مجموعه Childrens Bedtime Stories For Ages 2 مخصوص کودکان 2 سال به بالا تولید شده که هنگام تهیه اون حتما این نکته رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از این پادکست ها خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم تا مجموعه Cbeebies Radio Bedtime رو هم براش تهیه کنین تا از هر دو پادکست یا مجموعه استفاده بکنه.

دوزبانه شو به شما توصیه میکنه که در پخش و انتخاب کارتون ها حتما از کارشناسان ما استفاده کنین تا بتونین با برنامه ریزی دقیق پیش برین و در نهایت به هدفتون که پرورش کودک جند زبانه است برسین.