اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون سرتاسر مکالمه است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود مجموعه Cbeebies Radio Bedtime

دانلود مجموعه Cbeebies Radio Bedtime ، یک مجموعه شبانه برای کودک هست که از رادیو شبکه سی بیبیز پخش شده است. این شبکه در تولید محتوا برای کودکان خردسال فعالیت میکنه و هدف اصلی اون، آموزش کودکان خردسال هستش.

مجموعه قصه های شب رادیو سی بیبیز شامل داستان های متعددی هست که کمک میکنه کودک قبل از خواب آرام بشه و برای خواب شبانه آماده بشه.

در طول این مجموعه، داستان هایی جالب و موسیقی آرامش بخشی پخش میشه، تا محیطی آرام و بدون استرس برای کودک فراهم بشه تا ذهن کودک آرام بگیره و بتونه براحتی بخواب فرو بره.

 

دانلود مجموعه Cbeebies Radio Bedtime  زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

گویندگان داستان در قصه های شب رادیو سی بیبیز با صدایی نرم و لطیف داستان ها رو به شکلی کاملا آرامش بخش تعریف میکنن تا کودک قبل از خواب به آرامش برسه.

داستان های این مجموعه نیز بسیار آموزنده هستن، که هم میتونن باعث پرورش و رشد استعدادهاشون بشن و هم به پرورش کودک چند زبانه به شما کمک کنن.

در کنار این آموزش ها، هدف اصلی مجموعه Cbeebies Radio Bedtime فراهم کردن محیطی آرام برای کودک هست تا بتونه در آرامش برای خواب شبانه آماده بشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با گوش دادن به قصه های شب رادیو سی بیبیز در وب سایت دوزبانه شو

مجموعه Cbeebies Radio Bedtime هم اکنون توسط دوزبانه شو آماده شده تا براحتی بتونین اونو تهیه کنین و برای فرزند دلبندتون پخش کنین تا با آرامش به خواب فرو بره و خواب های خوشی ببینه.

این مجموعه برای سنین 2 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست که حتما به این نکته هنگام تهیه توجه داشته باشین.

اگر فرزندتون از قصه های شب رادیو سی بی بیز خوشش اومده توصیه میکنیم که مجموعه لالایی برای نوزادان رو هم تهیه و برای فرزندتون پخش کنین.

اگر در امر پرورش کودک دو زبانه و یا دیگر مسائل به مشکل برخوردید یا سوالی براتون پیش اومد توصیه میکنیم که حتما با کارشناسان ما تماس بگیرین و ازشون راهنمایی بگیرین.