رده سنی
1
1 سال به بالا

دانلود مجموعه آهنگ های Super Simple Songs

دانلود مجموعه آهنگ های  Super Simple Songs ، که محصول سال 2006 کشور آمریکاست و نسخه صوتی مجموعه با همین اسم است.

امروزه آهنگ های سوپر سیمپل سانگز بین بچه ها بسیار پرطرفدار شدن و اکثر بچه ها از این سری کارتون و آهنگ های اونا حمایت میکنن.

از جمله آهنگ های مشهور سری سوپر سیمپل سانگز میشه به بیبی شارک و توینکل توینکل اشاره کرد که ویو میلیونی تونستن برای سازندش بگیرن.

مجموعه آهنگ های  Super Simple Songs که در این پست مشاهده میکنین همگی بصورت صوتی هستن و میتونین از اونا در ماشین و مکان های مختلف برای فرزندتون استفاده کنین.

 

دانلود مجموعه آهنگ های Super Simple Songs زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

این آهنگ ها هم میتونن فرزند شما ر وسرگرم کنن، هم شادش کنن و هم میتونن بهش در پرورش کودک دو زبانه کمک کنن.

اگر فرزنذ شما از تماشای تلویزیون خسته میشه و بعد از مدتی دیگه بهش نگاه نمیکنه میتونه از این سری آهنگ ها استفاده کنین تا فقط صداشون رو بتونه بشنوه.

آهنگ های مجموعه Super Simple Songs برای موقعیت های خاص خونده شدن که میتونین از اونا برای همون موقعیت ها استفاده کنین تا بار آموزشی اونا هم بیشتر بشه و فرزند شما راحت تر یادشون بگیره.

به عنوان مثال آهنگ مخصوص آموزش الفبای انگلیسی که به کودک الفبای کامل انگلیسی رو آموزش میده و بدلیل موزیکال بودنش تاثیر آموزشیش چند برابر میشه.

 

تماشای آنلاین مجموعه آهنگ های سوپر سیمپل سانگز زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در قسمت دیگه آهنگ حمام رو داریم که برای تایم حمام کودک مناسبه و اونو با اداب حمام رفتن آشنا میکنه.

پس میشه گفت که این مجموعه موزیکال میتونه به فرزند شما علاوه بر آموزش زبان انگلیسی بصورت غیر مستقیم، مسائل و مفاهیم زیاد دیگه ای رو هم آموزش بده تا موفق تر از هم سن و سال های خودش عمل کنه.

مجموعه آهنگ های  Super Simple Songs برای کودکان 1 سال به بالا ساخته شده پس میتونین با خیال راحت اونو برای فرزندتون تهیه و پخش کنین.

اگر فرزندتون میخواد که سری تصویری این مجموعه صوتی رو هم داشته باشه میتونین کارتون Super Simple Songs رو هم براش بگیرین تا از آهنگ های تصویری هم لذت ببره.

اگر در هر زمان احساس کردین که به برنامه آموزشی جهت آموزش زبان انگلیسی نیاز دارین حتما در اولین فرصت به کارشناسان ما پیام بدین تا راهنماییتون کنن.