اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود سریال Grandpa in My Pocket

دانلود سریال Grandpa in My Pocket ، که با اسم سریال پدربزرگ در جیب من بین بچه ها معروف شده، سریالی بریتانیاییه که از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ پخش شد و شامل پنج فصله. 

این سریال که مناسب کودکان بالای چهار ساله، اهمیت وجود پدربزرگ و مادربزرگ رو به تصویر میکشه.

مجموعه پدربزرگ در جیب من ماجراهای پدربزرگ سالخورده‌ای به اسم جیمز هترینگتون رو دنبال می‌کنه، که یه کلاه جادویی و کوچولویی داره که بهش اجازه میده تا به اندازه یه جیب، کوچولو بشه. 

 

دانلود سریال Grandpa in My Pocket زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

با استفاده از این توانایی، پدربزرگ جیمز وارد ماجراجویی های تخیلی میشه و به نوه جوونش، جیسون، کمک میکنه تا مشکلات رو حل کنه و درس های ارزشمند زندگی رو یاد بگیره.

علاوه بر پدربزرگ جیمز و جیسون، توی سریال Grandpa in My Pocket باقی اعضای خانواده مثل مادر، پدر و خواهر جیسون حضور دارن. این سریال، حول محور پویایی محبت آمیز بین پدربزرگ و نوه اش میچرخه.

در حالی که در درجه اول، پدربزرگ در جیب من یه سریال درام سرگرم کننده ‌است، مضامین آموزشی رو هم توی خودش جا داده. هدفش آموزش موضوعاتی مثل حل مسئله، خلاقیت، دوستی و اهمیت خانواده به کودکانه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای سریال پدربزرگ در جیب من در وب سایت دوزبانه شو

سریال Grandpa in My Pocket با استقبال خوبی از سمت مخاطبان و منتقدان مواجه شد و بخاطر داستان های دل انگیز، شخصیت های جذاب و تواناییش توی آموزش درس های ارزشمند به بچه‌ها مورد تحسین قرار گرفت، و تبدیل به یه برنامه محبوب و طولانی مدت برای کودکان، توی بریتانیا شد.

سریال پدربزرگ در جیب من مناسب کودکان 4 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 4 سالش شده، حتما این مجموعه جذاب و آموزنده رو براش پخش کنید. همچنین در کنارش میتونید کارتون The Secret World of Benjamin Bear رو هم برای فرزندتون پخش کنید.