اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Trulli Tales

دانلود کارتون Trulli Tales ، کارتون Trulli Tales محصول کشور ایتالیا است که در سال 2017 تولید و پخش شد و مورد استقبال شدید کودکان قرار گرفت ، برای همین هم در دو زبان انگلیسی و فرانسوی پخش شده است. 

همچنین انیمیشن داستان های ترولی در کشور کانادا هم پخش شده و بسیار طرفدار داره. 

کارتون داستان های ترولی توسط 2 کمپانی دیزنی جونیور و رای یویو تولید شده که دیزنی جونیور 28 قسمت اول رو تولید کرده و رای یویو 24 قسمت بعدی رو ساخته. 

بنابراین این کارتون شامل 52 قسمت تماشایی هست که میتونه بصورت غیر مستقیم زبان انگلیسی رو به کودک شما آموزش بده.

 

دانلود کارتون Trulli Tales زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Trulli Tales در یک مکان رویایی اتفاق میافته و درباره 4 کودک و معلمشون هست که در طول کارتون مسائل آموزشی زیادی مطرح میشه و میتونه برای فرزندتون هم آموزش زبان انگلیسی باشه و هم یادگیری مسائل اطراف باشه. 

داستان اصلی اون درباره کتاب دزدیده شده مادر بزرگ بچه هاست که آشپزی رو آموزش میده. 

این کارتون میتونه در پرورش کودک 2 زبانه مکمل بسیار خوبی باشه و بدلیل جذابیت زیادش بچه ها رو جذب خودش میکنه. 

کارتون داستان های ترولی یا همون کارتون Trulli Tales مناسب بچه های 4 ساله و بالاست ، پس حتما این نکته رو مد نظرتون داشته باشین. 

این کارتون میتونه هم زبان انگلیسی رو بصورت غیر مستقیم به فرزندتون آموزش بده و هم مسائل مختلفی که توی زندگی قراره باهاشون روبرو بشه رو باهاشون آشنا میشه و در کنارش با فعالیت هایی که انجام میده باعث افزایش حافظه فرزندتون میشه.

پس اگه سن فرزندتون از 4 سال بیشتره حتما این کارتون رو تهیه و با فرزندتون به تماشاش بشینین.

تماشای این نوع کارتون با والدین میتونه کمک شایانی به فرزندتون بکنه و بازدهی رو افزایش بده و در نهایت در پرورش کودک چند زبانه موفق خواهید بود.