اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6
  • فصل 7

دانلود کارتون Trolls: TrollsTopia

دانلود کارتون Trolls: TrollsTopia ، یک انیمیشن سریالی است که بچه ها اونو با عنوان انیمیشن ترول ها: ترولز توپیا میشناسن، و محصول سال 2020 کشور آمریکاست.

کارتون ترول ها: ترولزتوپیا تاکنون در 7 فصل مختلف و جذاب تولید شده، که جمعا شامل 52 قسمت آموزشی و متنوع هست.

هر قسمت از کارتون ترولزتوپیا در حدود 23 دقیقه است، که این یعنی فرزند شما قراره بمدت 20 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره.

 

دانلود کارتون Trolls: TrollsTopia زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Trolls: TrollsTopia بعد از اتفاقات سری دوم انیمیشن این کارتون سریالی اتفاق میافته و درباره ساخت جامعه ای هست که همه قبیله های ترول ها بتونن توش باهم زندگی کنن.

حالا پس از تشکیل این جامعه، ترول ها میتونن با آرامش کنار هم زندگی کنن و از هم دیگه یاد بگیرن و با فرهنگ هاشون آشنا بشن.

کارتون ترول ها ترولز توپیا علاوه بر اینکه میتونه در پرورش کودک 2 زبانه شما رو یاری کنه، میتونه به کودک شما مسائل مهمی رو هم آموزش بده.

نکته اول درباره این کارتون اینه که به کودک آموزش میده تفاوت ها رو بخوبی درک و قبول کنه، تا یاد بگیره که همه مثل هم نیستن و باید به تفاوت های همدیگه احترام گذاشت.

همچنین کودک رو با مفهوم فرهنگ آشنا میکنه، تا بدونه که مردم جوامع مختلف دارای فرهنگ های مختلف هستن و با یادگیری اونها میتونه با مردم اون جامعه بهتر ارتباط برقرار کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Trolls: TrollsTopia زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های اصلی انیمیشن ترولزتوپیا همیشه مهربان هستن و دوست دارن به بقیه کمک کنن، که این موضوع باعث میشه الگوی آموزش رفتاری خوبی برای کودک باشن.

انیمیشن Trolls: TrollsTopia مخصوص کودکان 6 سال به بالا تولید شده و هنگام تهیه این کارتون به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

همچنین اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، حتما کارتون Kiff رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

در آخر هم اگر در زمینه پرورش کودک چند زبانه سوالی داشتین یا خواستین بدونین آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم به چه شکلی هست، حتما با کارشناسان دو زبانه شو تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.