اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Trolls Holiday in Harmony 2021

دانلود کارتون Trolls: Holiday in Harmony 2021 ، یا با نام فارسی کارتون ترول‌ها: تعطلات در هارمونی مناسب بچه‌ های بالای شش ساله. این انیمیشن روی استقامت و واقعی بودن تمرکز کرده.

داستان انیمیشن ترول‌ها: تعطیلات در هارمونی ۲۰۲۱ درمورد جشن سالانه‌ای هست که ملکه پاپی برای رد و بدل کردن هدیه بین ترول‌ها، برگزار میکنه. هرکس در تلاشه، تا بهترین هدیه رو به دوستش بده.

توی انیمیشن Trolls: Holiday in Harmony 2021 بچه‌ ها یاد میگیرن که مهم‌ترین و بهترین هدیه‌ای که می‌تونن توی تعطیلات برای عزیزانشون بگیرن، اینه که به اونها عشق و محبت بورزن. مهم هدیه نیست، مهم اینه که با عشق و با فکر به اون فرد، گرفته شده باشه.

 

دانلود کارتون Trolls Holiday in Harmony 2021 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت ملکه پاپی به شدت دلسوزه و الگوی مناسبی برای بچه‌ هاست. اون اهمیت کار گروهی رو می‌دونه و قدردان و همدله. اینکه اون این جشن رو تدارک دیده، بین ترول ها خوشحالی و سرزندگی رو ایجاد می‌کنه.

دیدن فیلم ترول‌ها: تعطیلات در هارمونی ۲۰۲۱ بی‌نهایت برای دوران تعطلات مناسبه‌. آهنگ‌های شادی که داره، همه رو سر حال میاره و پیام‌ های مخفی که توش داره، والدین رو به خنده میندازه. طرفدارای ترول‌ها به هیچ‌وجه از دیدنش ناامید نمی‌شن.

فیلم Trolls: Holiday in Harmony 2021 مناسب کودکان 6 سال و بالاتره. همچنین پیشنهاد میکنیم کارتون Conni and the Cat 2020 رو هم برای فرزندتون پخش کنین.