اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Shape Island

دانلود کارتون Shape Island ، که با عنوان کارتون جزیره شکل ها شناخته میشه، محصول سال ۲۰۲۳ و مناسب بچه‌ های بالای سه ساله. این مجموعه برگرفته از کتابی به همین نام ساخته شده.

داستان انیمیشن جزیره شکل ها ماجراهای سه تا شکل به اسم دایره، مثلث و مربع هستش. اونها توی جزیره کوچولویی، کنار همدیگه زندگی می‌کنن. هرکدومشون خونه مخصوص و شکل خودشون رو دارن. دایره داستانمون شجاع و باهوشه، مثلث کمی بدخلق و مربع به شدت منظمه‌.

 

دانلود کارتون Shape Island زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن Shape Island با موضوعاتی که بچه‌ های خردسال درگیرش هستن، سروکار داریم. این سه تا دوست صمیمی، هم زیاد با هم به مشکل برمی‌خورن و سر خیلی چیزها با هم اختلاف نظر دارن، اما در نهایت سعی می‌کنن با همدیگه کنار بیان.

قطعا کسانی که کتاب Shape Island رو خوندن، از دیدن این سریال هم لذت می‌برن. بچه‌ها از سبک خنده‌ دار سریال خوششون میاد و همینطور کلی با شخصیت‌ ها، همزاد پنداری می‌کنن. آخر هرقسمت، شاید مفصل جمع‌ بندی نداشته باشه و والدین می‌تونن با فرزندانشون نتیجه‌گیری کنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جزیره شکل ها در وب سایت دوزبانه شو

مضامین سریال جزیره شکل حول مهربونی، صداقت و واقعی بودن می‌چرخه. شخصیت‌ ها مثل دنیای واقعی، دست خودشون نیست و بعضی وقتا شاید رفتارای مناسبی باهم نداشته باشن. اما این اشتباهات در نهایت باعث می‌شه که اونها درس بگیرن.

سریال Shape Island مناسب کودکان 3 سال و بالاتره. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، میتونین کارتون The Olobobs and Friends رو هم براش پخش کنین.