اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Sesame Street: Elmo's Playdate 2020

دانلود کارتون Sesame Street: Elmo's Playdate 2020 ، که این روزها بچه ها اونو با اسم انیمیشن خیابان سسمی: زمان بازی المو 2020 میشناسنش.

کارتون خیابان سسمی: زمان بازی المو 2020 میتونه در زمینه پرورش کودک 2 زبانه فرزند شما رو در حدود 25 دقیقه در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

کارتون خیابان سسمی زمان بازی المو کودک رو با مزایای تکنولوژی آشنا میکنه و بهش آموزش میده که چطور با استفاده صحیح از تکنولوژی میتونه در کارهاش موفق بشه.

این کارتون علاوه بر اینکه میتونه به آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم مفید باشه، در آموزش نکات بسیاری هم میتونه مفید باشه که بهشون اشاره میکنیم.

 

دانلود کارتون Sesame Street: Elmo's Playdate 2020 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Sesame Street: Elmo's Playdate 2020 بیشتر برگرفته از پاندمی جهانی کرونا است که باعث شد مردم سراسر جهان خانه نشین بشن و نیاز پیدا کنن از راه دور با هم در ارتباط باشن.

در این دوران که اکثر ارتباطات مجازی شد، چه دیدن دوستان و چه کلاس های درسی و ... نیاز به آموزش مناسب حس می شد.

حالا کارتون خیابان سسمی وقت بازی المو ساخته شده تا این مسائل رو به شکلی کاملا واضح به کودک آموزش بده تا درباره نحوه کار با تکنولوژی و پلتفرم های مجازی بیشتر یاد بگیره.

کارتون Sesame Street Elmos Playdate  به کودک یاد میده با اینکه کسی ازش دوره، باز هم میتونه باهاش در ارتباط باشه و از همدیگه چیزهای جدید یاد بگیرن و خوش بگذرونن.

شخصیت های اصلی کارتون خیابان سسمی بسیار مثبت گرا هستن و به بقیه در کارها کمک میکنن، که این موضوع میتونه نکته مثبت آموزش رفتاری باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون خیابان سسمی: زمان بازی المو 2020 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین شخصیت های اصلی المو رو در هنگام حرف زدن با دوستاش تنها میزارن تا هم احساس راحتی کنه و هم حریم خصوصیص رعایت بشه که این هم یه نکته مثبت دیگه آموزشی این کارتون برای فرزندتون هست.

کارتون Sesame Street: Elmo's Playdate 2020 مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده که حتما در هنگام تهیه این نکته رو مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از کارتون سسمی استریت خوشش اومده، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه کارتون Between the Lions رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

نظرات

شیرین شکوری
شیرین شکوری
فایل زیپش کجاست؟؟ چرا گزینه دانلودش نیست
2 زبانه شو

عزیزم این کارتون سینمایی هست و فقط یدونه فایل بیشتر نیست. واسه همین براش زیپ نذاشتیم. راحت میتونین بصورت تکی دانلودش کنین. اگر توی دانلود کردن مشکل دارین با شماره پشتیبانی تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنن 09395955703