رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Saving Santa 2013

دانلود کارتون Saving Santa 2013 ، یا کارتون نجات بابانوئل 2013 ، همونطور که مشخصه انیمیشنی با مضمون کریسمس و با مدت زمان ۸۳ دقیقه‌ است. 

این فیلم که مناسب کودکان بالای شش ساله، عناصر ماجراجویی، کمدی و جادوی تعطیلات رو ترکیب می کنه تا داستان گروهی از شخصیت هایی رو روایت کنه که با هم کار می کنن تا بابانوئل رو نجات بدن.

داستان انیمیشن نجات بابانوئل ۲۰۱۳ حول محور جوانی به نام برنارد می‌چرخه که توی گردان هدایایی قطب شمال کار می‌کنه. برنارد متوجه میشه شخصیت شیطانی به نام نویل بادینگتون، که رئیس یه شرکت فناوریه، نقشه ای برای خراب کردن سورتمه بابانوئل و سرقت کریسمس طراحی کرده. برنارد با کمک دوستش، مخترعی به نام الفی، در طول زمان به گذشته و آینده سفر میکنه تا بابانوئل رو نجات بده و روح تعطیلات رو حفظ کنه.

 

دانلود کارتون Saving Santa 2013 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن Saving Santa 2013 برنارد و الفی در طول سفرشون با چالش ها و موانع مختلفی روبرو میشن، از جمله برخورد با شخصیت شروری به اسم باسیل، که سرسپردگی نویله. 

اونها باید با هم راهی برای غلبه به این چالش ها پیدا کنن و اطمینان حاصل پیدا کنن که بابانوئل میتونن توی شب کریسمس، هدایایی رو به کودکان سراسر دنیا تحویل بدن.

در رابطه با خشونت موجود توی کارتون نجات بابانوئل ۲۰۱۳ باید گفت سکانس‌ هایی از اکشن کارتونی رو داریم، مثل پرتاب شدن و سقوط کردن و دنبال کردن. بخشی از قطب شمال تسخیر شده و بابانوئل رو گرفتن، همینطور ممکنه کوتوله‌ های توی این سکانس، بچه‌ های خیلی حساس رو آزار بده. پس این موارد رو حتما مد نظر داشته باشین.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون نجات بابانوئل 2013 در وب سایت دوزبانه شو

فیلم Saving Santa 2013 انیمیشن های رنگارنگ، شخصیت های سرزنده و ترکیبی از طنز و لحظات دل انگیزه. هدف این فیلم، سرگرم کردن مخاطبانشه و هر سنی مخصوصا خانواده ها و کودکان میتونن توی تعطیلات از دیدنش لذت ببرن. همینطور این فیلم شامل مضامین دوستی، کار گروهی و اهمیت حفظ جادوی کریسمسه.

فیلم نجات بابانوئل 2013 مناسب کودکان 6 سال به بالاست. پس به رده سنی کارتون ها حتما توجه داشته باشین. همچنین میتونین در کنارش، کارتون های سینمایی دیگری نظیر کارتون Beebo Saves Christmas 2021 رو که در مورد کریسمس هم هستش، برای فرزندتون پخش کنید.