اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
12
12 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Kung Fu Panda: The Paws of Destiny

دانلود کارتون Kung Fu Panda: The Paws of Destiny ، که محصول سال 2018 تا 2019 هست و در کشور آمریکا تولید شده.

این کارتون جذاب و پرطرفدار رو بچه ها با اسم انیمیشن پاندای کونگ‎فو کار: پنجه سرنوشت میشناسن و بسیار بین بچه ها طرفدار داره.

کارتون Kung Fu Panda The Paws of Destiny در طول پخش خودش در 1 فصل 26 قسمتی منتشر شده است.

هر قسمت از کارتون پاندای کونگ فو کار در حدود 23 دقیقه است که جمعا میشه گفت در طول پرورش کودک 2 زبانه فرزند شما رو به مدت 10 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار میده.

 

دانلود کارتون Kung Fu Panda: The Paws of Destiny زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Kung Fu Panda: The Paws of Destiny درباره پاندای معروفمونه که در کونگ فو استاد شده و حالا ماموریت مهمی بهش محول میشه.

پاندای داستانمون الان باید به 4 تا پاندای بازیگوش تر از خودش کونگ‌فو یاد بده تا اونها هم بتونن به مراتب بالاتر کونگ فو برسن.

حالا که بچه پانداها کمی یاد گرفتن، اعتماد بنفسشون زیاد میشه و فک میکنن که استادی شدن برای خودشون، اما بزودی متوجه میشن که اینطوری نیست.

 

تماشای آنلاین کارتون پاندای کنگ‎فوکار: پنجه سرنوشت زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در کارتون پاندای کونگ ‎فو کار پنجه سرنوشت فرزند شما یاد میگیره که از استعدادهایی که داره بخوبی و در راه درست استفاده کنه تا بتونه پیشرفت کنه.

همچنین کارتون Kung Fu Panda به کودک یاد میده که استعدادهای خودش رو بخوبی بتونه کشف کنه و اونها رو بشناسه.

کارتون Kung Fu Panda: The Paws of Destiny مخصوص کودکان 12 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنیه.

توجه داشته باشین که این کارتون دارای سکانس های با خشونت هم هست، پس اگر درباره این موضوع حساس هستین این نکته رو در نظر بگیرین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، توصیه میکنیم حتما کارتون BoBoiBoy رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی همدیگه باشن.

اگر در زمینه پرورش کودک 2 زبانه دچار سوال یا مشکل شدین، حتما با کارشناسان دوزبانه شو تماس بگیرین و ازشون راهنمایی بخوایین.