اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
کارتون موزیکال است
پیام آموزشی
شامل آموزش مفاهیم بصورت جسته و گریخته
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1

دانلود کارتون Gofrette

دانلود کارتون Gofrette ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن گوفرت میشناسن و محصول سال 2008 تا 2009 هستش و در کشور کانادا تولید و پخش شده است.

کارتون گوفرت در طول پخش خودش در 1 فصل جذاب تولید شده، که جمعا شامل 26 قسمت مختلف و جذاب میشه، و هر قسمت به 2 بخش آموزشی تقسیم میشه.

مدت زمان پخش هر قسمت از این کارتون، در حدود 24 دقیقه هست و این یعنی اینکه فرزند شما در مسیر پرورش کودک دوزبانه ، قراره در حدود 10 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره.

 

دانلود کارتون Gofrette زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Gofrette درباره یه گربه خیلی بازیگوش و کنجکاو به نام گوفرت هست که یه جا بند نمیشه و عاشق گشت و گزار و یادگیری چیزهای جدیده.

اون این ماجراجویی ها رو با دو دوست صمیمی خودش که سگ و پرنده هستن انجام میده. داستان اصلی کارتون، برگرفته شده از یه کتاب پرطرفدار کودکانه هست که بچه ها عاشقش هستن.

فرزند شما با همراهی گوفرت و دوستانش در این ماجراجویی ها ، قراره کلی چیز آموزشی یاد بگیره که بعدا بدردش بخوره.

چون در کنار یادگیری مسائل مختلف، فرزند شما قراره زبان انگلیسی رو هم یاد بگیره ، میشه گفت با این کارتون میتونین با یه تیر 2 نشون بزنین.

 

تماشای آنلاین کارتون گوفرت زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین این کارتون میتونه فرزند شما رو با مفاهیم دوستی، کمک به دیگران و کار تیمی آشنا کنه و بهش آموزش بده که چطور میتونه برای مشکلات، راه حل پیدا کنه و اونها رو حل کنه.

کارتون Gofrette مخصوص کودکان 3 سال به بالا ساخته شده است که هنگام تهیه این کارتون، این نکته رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، دو زبانه شو توصیه میکنه که حتما کارتون Helen's Little School رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی همدیگه باشن.