اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Go Jetters

دانلود کارتون Go jetters ، یا همون انیمیشن جت‌ سواران محصول سال ٢٠١٧ و مناسب بچه‌ های چهار سال به بالاست. سفر قهرمانان کوچولو، بچه ها رو با جغرافیای جهان آشنا می‌کنه.

داستان کارتون جت‌ سواران ، ماجرای چهار قهرمان کوچولو رو دنبال می‌کنه که با بازدید از کشورهای مختلف و مکان‌ های دیدنی، به سراسر دنیا سفر می‌کنن و نقشه‌ های پلید رقیب‌شون، استاد بزرگ گلیچ رو نقش برآب می‌کنن‌. جت‌ سواران وقتی به کمکشون نیازه، سریع عمل می کنن و در ماموریت هاشون مدبرن. به طور موثر، با هم کار می کنن و به راهنمایی های مربی‌ خودشون احترام میذارن.

 

دانلود کارتون Go Jetters زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

یکی از شخصیت‌ های انیمیشن Go jetters مربی عاشق دیسکوی اونها به اسم اوبرکورن هست. توی هر توقف، اوبرکورن بهشون یه سری حقایق جالب در مورد مکان یاد میده. با اینکه استاد گلیچ بزرگ شرور و ترسناک نیست، اما اگه مداخله جت‌سواران نباشه، می‌تونه به مردم یا مکان‌های دیدنی آسیب برسونه.

ماجراجویی های هیجان انگیزی که این قهرمانان در انیمیشن جت سواران دارن، اونها رو از دیوار چین به پل گلدن گیت می‌بره. بعضی از این نام‌ها، شاید برای بچه‌ ها آشنا باشن مثل مجسمه آزادی، بیگ بن، کوه راشمور، و قطب شمال‌. 

اما یه سری‌های دیگه حتی برای بزرگسالانی که تماشا میکنن هم جدیده. هر کدوم از این مکان ها به جت‌ سواران و مخاطب فرصت زیادی برای یادگیری از طریق آموزش و غوطه وری میده، چون شخصیت ها مناظر و صداهای هر مقصد رو کشف می کنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جت‌ سواران در وب سایت دوزبانه شو

سریال Go Jetters بچه‌هارو با مفاهیم اولیه مرتبط با جغرافیا مثل مختصات، مکان یابی یک مکان در یک کره زمین، و اینجور چیزا و مکان های مختلف، نقاط دیدنی خاص در سراسر دنیا آشنا می کنه. در هر قسمت، بچه‌ ها حقایقی رو در مورد موقعیت داستان یاد می‌گیرن‌.

بچه‌ ها از طنز کارتون Go Jetters و رفاقت گروهی که  بین چهار قهرمان وجود داره لذت می‌برن‌‌. این سریال هوشمند، مقدمه ای سرگرم کننده برای ایده های تنوع فرهنگی و جغرافیایی، و همچنین نگاهی اجمالی برای بچه‌ها به یک سری از چشمگیرترین مکان های جهانه.

انیمیشن Go jetters مخصوص کودکان 4 سال و بالاتره. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Super Why رو هم برای فرزندتون پخش کنید.