اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون DuckTales

دانلود کارتون DuckTales ، یک انیمیشن سریالی محصول سال 2017 کشور آمریکاست و بچه ها اونو با عنوان انیمیشن ماجراهای داک 2017 میشناسن.

کارتون ماجراهای داک در طول پخش خودش در 3 فصل زیبا ساخته شده، که جمعا شامل 69 قسمت جذاب و آموزشی میشه.

هر قسمت از کارتون ماجراهای داک در حدود 22 دقیقه است که میشه گفت در طول پخش این کارتون، فرزندتون قراره در حدود 25 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره.

 

دانلود کارتون DuckTales زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن DuckTales درباره ماجراجویی های مختلف اردکی بنام مک داک هست. اردک داستانمون عاشق ماجراجوییه و اینبار برگشته پیش خانواده اش که همراه اونا ماجراجویی بکنه.

داک بعد از 10 سال حرف نزدن با دایی خودش، به پیشش میره و همراه با دایی زاده های خودش کلی ماجراجویی و کنجکاوی میکنن که نتیجه اش هم عالی و آموزشی میشه.

همچنین برای کامل شدن داستان، یه قسمت ویژه 44 دقیقه ای هم براش ساخته شده که اغلب بچه ها عاشق این قسمت ویژه هستن.

 

تماشای آنلاین کارتون ماجرا های داک زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون کودک رو به کار گروهی تشویق میکنه و نشون میده که انجام دادن کارها بصورت گروهی چقدر میتونه جذاب و مفید باشه.

کارتون DuckTales برای کودکان 6 سال به بالا تولید شده که حتما موقع تهیه اش این نکته رو مد نظرتون داشته باشین و رعایت کنین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، 2زبانه شو حتما توصیه میکنه کارتون My Fairy Troublemaker 2022 رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی خوبی برای هم باشن.

همچنین اگر در زمینه پرورش کودک 2 زبانه مشکلی یا سوالی داشتین حتما از بخش پشتیبانی به کارشناسان ما پیغام بدین تا راهنماییتون کنن.