اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Do, Re & Mi

دانلود کارتون Do, Re, Mi ، که بین بچه‌ ها با اسم کارتون دو ر می معروف‌تره، در سال ۲۰۰۱ تولید شده است. این سریال که توی خودش موسیقی و دوستی رو داره، مناسب بچه‌ های بالای سه ساله. مضمون‌ های مختلفی مثل مثبت‌اندیش بودن، کنجکاو بودن، کمک به دوستان و درخواست کمک کردن، در این انیمیشن دیده میشه.

داستان انیمیشن دو ر می حول محور سه پرنده به اسم‌ های دو، رِ و می می‌چرخه، که توی یه دنیای رنگی و پر از موسیقی، کنار همدیگه زندگی می‌کنن. چند شخصیت‌ هم هستن که به این پرنده‌ ها راهنمایی و کمک می‌رسونن‌. ماه، که بهش می‌گن ماه مرشد و ستاره‌ ها، به اسم‌ های ملودی و هارمونی. شما به هرجا نگاه کنین، موسیقی رو می‌شنوین، از خونه درست‌ کردن پرنده‌ ها بگیر تا پرواز کردنشون، مدام در حال آواز خوندن هستن. 

 

دانلود کارتون Do, Re & Mi زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

این پرنده‌ ها توی موقعیت‌ های مختلف به هم کمک می‌کنن، مثلا اگه یکیشون گم شد، یا طوفانی شکل گرفت، یا یه وقت حواسشون به خودشون نبود. به نظرتون پرنده‌ ها به تنهایی از پس خودشون برمیان؟ یا اینکه با دوستی و همکاری می‌تونن از سختی‌ ها عبور کنن؟

توی انیمیشن Do, Re, Mi همونطور که از اسمش هم پیداست، محتوای موسیقی زیادی پیدا میشه، که مناسب سن کودکان پیش‌ دبستانیه. مثلا به بچه‌ ها یاد میده که ضرب توی موسیقی چیه، یا آشنایی با بلوز، که نوعی موسیقی جاز هست. حتی اسم شخصیت‌ های داستان هم برگرفته از موسیقیه.

کودکان توی سریال دو ر می ، کلی پیام‌ های مثبت پیدا می‌کنن. اونها با هر توانایی که داشته باشن، تلاششون رو می‌کنن تا اتفاقات خوبی رو رقم بزنن‌. بچه‌ ها همینطور یاد می گیرن که صبور بودن در برابر دوستان، یکی از بهترین کارهاست. یا اگه یه وقت دوستی می‌ترسید یا ناراحت بود، به کمکش بریم.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دو ر می در وب سایت دوزبانه شو

خشونتی هم توی سریال Do, Re, Mi وجود نداره و فقط صحنه‌ای از افتادن یا سقوط درش دیده میشه.

شخصیت‌ ها الگوهای مناسب و درستی برای بچه‌ها هستن، مثلا ماه مرشد، همیشه به کمک این سه پرنده میاد و حواسش بهشون هست. بنابراین این سریال در کنار رنگارنگ و پرانرژی بودن، چیزای زیادی هم به بچه‌ها یاد میده.

انیمیشن Do, Re, Mi مناسب کودکان 3 سال به بالاست و یه سریال زیبا و جذاب برای پرورش کودک دوزبانه است. پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Lu and the Bally Bunch رو هم برای فرزند دلبندتون پخش کنید.