اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Creative Galaxy

دانلود کارتون Creative Galaxy ، این کارتون که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن کهکشان خلاقیت میشناسن، مناسب کودکان 4 سال به بالا تولید شده است تا بتونه هم در زمینه پرورش کودک 2 زبانه موفق باشه و هم رشد و پرورش استعداد کودک.

کارتون کهکشان خلاقیت از سال 2013 تا 2019 پخش شد، که در طول این مدت در 3 فصل 36 قسمتی تولید شده است. هر قسمت از این مجموعه در حدود 30 دقیقه است و این به این معنیه که فرزندتون قراره 18 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره.

داستان کارتون Creative Galaxy برای کودکان بسیار آموزنده است و در طول کارتون شخصیت ها با مشکلاتی روبرو میشن که با کمک هم اونها رو حل میکنن و به بقیه کمک میکنن.

 

دانلود کارتون Creative Galaxy زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن کهکشان خلاقیت بگونه ای نوشته شده که هم میتونه در زمینه پرورش کودک دو زبانه به شما کمک کنه و هم اینکه مسائل مختلف اجتماعی رو به کودک آموزش بده.

مکالمات و جملات و اصطلاحات بکار رفته در انیمیشن Creative Galaxy به شکلی کاملا روان بیان میشن و همچنین در شرایط مناسب ازشون استفاده میشه. در طولانی مدت و با تکرار، کودک میتونه در زمینه آموزش زبان انگلیسی بصورت غیر مستقیم موفق باشه.

علاوه بر این کارتون کهکشان خلاقیت، کودک رو با مسائل مختلفی آشنا میکنه که میتونه باعث رشد و پرورش استعداد کودک بشه و باعث بشه از هم سن های خودش درک بهتری نسبت به محیط اطرافش داشته باشه.

یکی از این نکات که در انیمیشن Creative Galaxy است، آموزش حل مسائل و مشکلات هست که شخصیت های اصلی با کمک همدیگه روش های مختلفی رو برای حل مشکلات مختلف بکار میگیرن.

همچنین کارتون کهکشان خلاقیت، کودک رو با هنر و هنرمند آشنا میکنه و محتوای نقاشی رو هم به کودک معرفی میکنه و مفهوم دوستی رو هم به فرزندتون آموزش خواهد داد تا در جامعه موفق تر باشه و قدرت بیانش بالاتر بره.

 

تماشای آنلاین کارتون Creative Galaxy زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

2 زبانه شو به شما پیشنهاد میکنه که اگر فرزندتون از انیمیشن کهکشان خلاقیت خوشش اومده، حتما کارتون Tayo the Little Bus رو هم براش تهیه کنین تا در مسیر پرورش کودک دوزبانه موفق تر باشه.

همچنین کارتون Creative Galaxy برای کودکان 4 سال به بالا تولید شده که مناسب ان سنینه، پس در تهیه این کارتون حتما این نکته رو مد نظر داشته باشین.

در پایان هم اگر در زمینه پرورش کودک 2زبانه به مشکل خوردین یا سوالی داشتین که فک کردین میتونین با حل اون، سرعت آموزش زبان انگلیسی به کودکتون بصورت غیر مستقیم رو افزایش بدین، حتما به مشاورین 2 زبانه شو پیام بدین تا راهنماییتون کنن.