اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 ماه به بالا
سطح
میوه : دیگه وقتشه، ثمره رو خواهی دید
مکالمه
کارتون موزیکال است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Big Barn Farm

دانلود کارتون Big Barn Farm ، انیمیشن Big Barn Farm یک برنامه انگلیسی است که محصول کشور انگلستان است. 

داستان 4 حیوان شیطون رو روایت می کنه، که در مزرعه ای بزرگ زندگی می کنند. کارتون مزرعه بزرگ، مخصوص خردسالان است و قصد دارد کودکان را با حیوانات اهلی مزرعه آشنا کند.   

داستان کارتون مزرعه بزرگ در یک مزرعه اتفاق می افتد و هر قسمت از این انیمیشن، داستانی خاص را به تصویر می کشد. جایی که چهار حیوان گوبو (بز)، دش (الاغ)، دیگر (سگ) و پیگلت (خوک) در آن زندگی می کنند و هر روز به یک ماجراجویی جدیدی می پردازند. 

 

دانلود کارتون Big Barn Farm زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هیچ کدام از قسمت های این انیمیشن، دنباله یکدیگر نیستند و هر کدام بصورت جداگانه موضوعی خاص را دنبال می کنند.  

در طول این کارتون، فرزند شما با حیوانات و طرز رفتار آنها آشنا خواهد شد و مفهوم حیوانات را به کلی درک خواهد کرد. با صدای حیوانات آشنا می شود و آنها را بهتر می شناسد. 

در طول کارتون Big Barn Farm ، سعی شده است که حس دوستی به کودکان آموزش داده شود. همچنین کودک با محیط اطراف خود بخوبی آشنا می شود و مهارت های حل مشکل را یاد می گیرد. 

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون مزرعه بزرگ در وب سایت دوزبانه شو

هر قسمت از کارتون مزرعه بزرگ شامل آهنگی کوتاه و بلند است که باعث می شود فرزند شما با آن همراه شود و بخواند. که در این روند، اصلا دخالتی نکنید و بگذارید فرزندتون به حال خود باشد و بخواند. اگر غلط خواند چیزی نگویید و اگر صحیح هم خواند باز چیزی نگویید. 

نباید اجازه دهید فرزندتان بفهمد که این کارتون ها برای یادگیری زبان است و تنها باید بداند برای سرگرمی است. خود شما با گذشت زمان، شاهد پیشرفت فرزند دلبندتان خواهید بود.