دانلود کارتون Big Barn Farm

دانلود کارتون Big Barn Farm ، انیمیشن Big Barn Farm یک برنامه انگلیسی است که محصول کشور انگلستان است. 

داستان 4 حیوان شیطون رو روایت می کنه که در مزرعه ای بزرگ زندگی می کنند. کارتون مزرعه بزرگ مخصوص خردسالان است و قصد دارد کودکان را با حیوانات اهلی مزرعه آشنا کند.   

داستان کارتون مزرعه بزرگ در یک مزرعه اتفاق می افتد و هر قسمت از این انیمیشن داستانی خاص را به تصویر می کشد. جایی که چهار حیوان گوبو (بز)، دش (الاغ)، دیگر (سگ) و پیگلت (خوک) در آن زندگی می کنند و هر روز به یک ماجراجویی جدیدی می پردازند. 

هیچ کدام از قسمت های این انیمیشن دنباله یکدیگر نیستند و هر کدام بصورت جداگانه موضوعی خاص را دنبال میکنند.  

 

دانلود کارتون Big Barn Farm زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در طول این کارتون فرزند شما با حیوانات و طرز رفتار آنها آشنا خواهد شد و مفهوم حیوانات را به کلی درک خواهد کرد. با صدای حیوانات آشنا میشود و آنها را بهتر میشناسد. 

در طول کارتون Big Barn Farm سعی شده است که حس دوستی به کودکان آموزش داده شود. همچنین کودک با محیط اطراف خود بخوبی آشنا می شود و مهارت های حل مشکل را یاد می گیرد. 

هر قسمت از کارتون مزرعه بزرگ شامل آهنگی کوتاه و بلند است که باعث میشود فرزند شما با آن همراه شود و بخواند. که در این روند اصلا دخالتی نکنید و بگذارید فرزندتون به حال خود باشد و بخواند. اگر غلط خواند چیزی نگویید و اگر صحیح هم خواند باز چیزی نگویید. 

نباید اجازه دهید فرزندتان بفهمد که این کارتون ها برای یادگیری زبان است و تنها باید بداند برای سرگرمی است. خود شما با گذشت زمان شاهد پیشرفت فرزند دلبندتان خواهید بود.