اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون The Snowy Day 2016

دانلود کارتون The Snowy Day 2016 ، که با نام کارتون روز برفی شناخته میشه، فیلمیه که سال ۲۰۱۶ با مدت زمان 38 دقیقه منتشر شد. این فیلم که مناسب کودکان بالای سه ساله، برگرفته از کتاب معروفی به همین اسمه.

داستان انیمیشن روز برفی ۲۰۱۶ حول محور پسری به اسم پیتر میچرخه، که تو روز برفی داره به سمت خونه مادربزرگش قدم میزنه. 

قراره مامان بزرگ رو با غذاهای خوشمزه اش برای کریسمس ببره به خونه خودشون. توی مسیر، پیتر همسایه‌ها رو می‌بینه و دوست پیدا میکنه، برف بازی میکنه و خوش میگذرونه تا وقتی که اتفاقاتی، روزش رو خراب میکنه.

 

دانلود کارتون The Snowy Day 2016 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

با اینکه هدف انیمیشن The Snowy Day 2016 بیشتر سرگرم کردن بچه‌هاست تا آموزش دادن به اون‌ها، بهشون یاد میده دید متفاوتی نسبت به تعطیلات و سنت‌ها داشته باشن. 

یاد میگیرن که خانواده و جامعه، اهمیت زیادی توی زندگی داره. مهربونی، احترام و قدردان بودن هم به همون اندازه مهمه. تعطیلات به روش‌ های متفاوتی توی کشور‌های مختلف برگزار میشه، اما چیزی که تعطیلات رو استثنایی میکنه، کنار همدیگه بودنه‌.

شخصیت پیتر توی فیلم روز برفی ۲۰۱۶ مهربونه و به بقیه احترام میذاره. اون کنجکاوه که چیزای جدیدی رو کشف کنه. 

مادر پیتر هم شخصیت گرم و صمیمی داره، به پسرش کمک میکنه تا احساساتش رو بروز بده و خودش رو بشناسه. اطرافیان محل هم دوستانه و مهربون برخورد میکنن و نسبت به تفاوت‌ های همدیگه احترام می‌ذارن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون روز برفی 2016 در وب سایت دوزبانه شو

فیلم The Snowy Day 2016 صداپیشگان قوی و انیمیشن زیبایی داره، و بینندگان رو همراه با پیتر و همسایه‌ هاش به سفر جذابی می‌بره. 

این داستان، جزو اولین کتاب‌‌ هایی در دهه ۶۰ میلادی بود که شخصیت اصلی سیاه‌ پوسته. که به بچه‌ها یاد میده چجوری تفاوت فرهنگی و مذهبی رو در آغوش بگیرن.

کارتون The Snowy Day مناسب کودکان 3 سال به بالاست و یه فیلم آموزنده و قشنگ برای فرزندتونه. اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرده، پیشنهاد میکنیم کارتون Caillou's Holiday Movie 2003 رو هم براش پخش کنید.