اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Space Kids 2023

دانلود کارتون Space Kids 2023 ، که اسم فارسیش میشه کارتون بچه‌‌ های فضایی ، فیلمیه که سال ۲۰۲۳ با مدت زمان یک ساعت و ۱۹ دقیقه منتشر شد. 

این کارتون که مناسب کودکان بالای ۶ تا ۱۲ ساله، ماجراهای سه قهرمان رو توی ماموریت نجات سیاره‌ اشون دنبال می کنه.

داستان انیمیشن بچه‌ های فضایی ۲۰۲۳ درمورد سیاره‌ایه که قبلا خیلی پر جنب و جوش بود، اما الان تبدیل به یه زمین بایر شده، چون کاشفان حواس‌ پرت زمین، یک گیاه حیاتی و انرژی دهنده رو نابود کردن. 

 

دانلود کارتون Space Kids 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

اما، سه کودک به اسم‌ های لئو، جونو و گاگا حاضر به قطع امید نیستن. اونها باور دارن که این گیاه ممکنه هنوز وجود داشته باشه، و برای پیدا کردنش دست به یه ماجراجویی جسورانه می زنن.

سه شخصیت اصلی انیمیشن Space Kids 2023 به شدت شجاع هستن و به هیچ وجه نا امید نمیشن. از موضوعات این کارتون میشه به تبلیغ مسئولیت زیست محیطی و عواقب بی توجهی به منابع سیاره، اشاره کرد. 

همچنین اهمیت امید، استقامت و کار گروهی برای غلبه بر چالش ها برای نجات خونه، توی این فیلم برجسته شده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون بچه‌‌ های فضایی 2023 در وب سایت دوزبانه شو

در کل کارتون بچه‌ های فضایی ۲۰۲۳ خط داستانی ماجراجویی و هیجان انگیزی داره، با عناصر خارق العاده‌اش مثل روبات های غول پیکر، باعث میشه برای کودکان جذاب‌تر باشه.

انیمیشن Space Kids مناسب کودکان 6 سال و بالاتره. پس اگر فرزندتون 6 سالش شده میتونین این انیمیشن زیبا رو براش پخش کنین. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Toy Story 1995 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.