اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
1
1 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Pinkfong Sing-Along Movie 3: Catch the Gingerbread Man 2023

دانلود کارتون Pinkfong Sing-Along Movie 3: Catch the Gingerbread Man 2023 ، محصول سال 2023 کشور کره است و یه فیلم سینمایی از مجموعه سریالی پینک فونگ هست.

بچه ها این کارتون رو با اسم انیمیشن همخوانی پینک فونگ گرفتن مرد نان زنجبیلی 2023 هم میشناسن و اکثر بچه ها عاشق این کارتون هستن.

مدت زمان پخش کارتون همخوانی پینک فونگ گرفتن مرد نان زنجبیلی 2023 در حدود 1 ساعت 6 دقیقه است، که در این مدت فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک 2 زبانه در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار میده.

این کارتون هم مثل سری اصلی خود، میتونه بسیار آموزنده باشه و فرزندتون قطعا مطالب جالب زیادی هم در زمینه زبان انگلیسی و هم مسائل عمومی قراره ازش یاد بگیره.

 

دانلود کارتون Pinkfong Sing-Along Movie 3: Catch the Gingerbread Man 2023 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان فیلم Pinkfong Sing-Along Movie 3: Catch the Gingerbread Man 2023 درباره شخصیت های اصلی این سری یعنی بیبی شارک، پینک فونگ و هوگی است.

حالا این دوستای صمیمی تصمیم میگیرن که خوشمزه ترین بستنی دنیا رو درست کنن، پس دست به کار میشن و ماجراجویی جدید خودشون رو شروع میکنن.

اونا یاد میگیرن که چطور میتونن بستنی درست کنن و کلی کارای دیگه هم میکنن، اما درست وقتی که به قسمت آخرش میرسن، مرد زنجبیلی فرار میکنه و مشکل اصلی اونا شروع میشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون همخوانی پین فونگ گرفتن مرد نان زنجبیلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Pinkfong Sing-Along Movie 3 Catch the Gingerbread Man 2023 مخصوص کودکان بالای 1 سال تولید شده و اگر فرزندتون به این سن رسیده، حتما این کارتون رو در کنار سری اصلی براش پخش کنین.

اگر فرزندتون از کارتون پینک فونگ خوشش اومده، 2 زبانه شو حتما توصیه میکنه که کارتون Hello Kitty and Friends Supercute Adventures رو هم در مسیر پرورش کودک 2 زبانه براش تهیه کنین.

در نهایت هم هر موقع سوال یا مطلبی بود که خواستین با ما در میون بزارین حتما به کارشناسای ما پیام بدین تا راهنماییتون کنن و در نهایت به هدفتون که پرورش کودک دو زبانه است برسین.