اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Little Princess

دانلود کارتون Little Princess ، یا همون کارتون شاهزاده کوچولو ، سریالی بریتانیاییه که اوایل سال ۲۰۰۶ پخش شد و مناسب کودکان بالای سه ساله. 

این سریال چهار فصله و بر اساس مجموعه کتابی به همین اسم ساخته شده و ماجراهای شاهزاده خانم جوون و با روحیه‌ای رو دنبال میکنه.

انیمیشن شاهزاده کوچولو حول محور زندگی روزمره شاهزاده خانم کوچولو میگذره، دختری کنجکاو و تخیلی که با خانوادش، از جمله پدر و مادرش، پادشاه و ملکه، و همراهان وفادارش، گربه و سگ، توی یه قلعه زندگی میکنن. 

هر قسمت، جنبه های مختلفی از زندگی شاهزاده کوچولو رو بررسی میکنه، از تعاملش با خانواده و دوستانش گرفته، تا بازی های تخیلی و تجربیات یادگیری.

 

دانلود کارتون Little Princess زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در طول انیمیشن Little Princess ، شاهزاده کوچولو با موقعیت‌ های مرتبط و لحظات یادگیری مواجه میشه، که منعکس‌ کننده تجربیات و چالش‌ های پیش روی کودکان خردساله. 

اون درس های ارزشمندی در مورد مهربانی، به اشتراک گذاری، صبر، صداقت و حل مسئله یاد میگیره. این کارتون روی ارزش‌ های مثبت تأکید میکنه و باعث رشد اجتماعی و عاطفی بچه‌ ها میشه.

سریال شاهزاده کوچولو انیمیشن های رنگارنگ، شخصیت های پر جنب و جوش و طنز ملایم داره. هم آموزشی و هم سرگرم‌ کننده است و بچه‌ها رو به تخیل، همدلی و درک دنیای اطرافشون تشویق میکنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون شاهزاده کوچولو در وب سایت دوزبانه شو

سریال Little Princess با داستان‌ های قابل‌ مطالعه و شخصیت‌ های جذابش، دل کوچولوها رو به تسخیر خودش درآورده، و اونو به مجموعه‌ای محبوب برای کودکان تبدیل کرده.

کارتون شاهزاده کوچولو مناسب کودکان 3 سال به بالاست. پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Remy & Boo رو هم برای فرزندتون پخش کنید.