اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Helen's Little School زبان فرانسوی

دانلود کارتون Helen's Little School زبان فرانسوی ، محصول سال 2017 است و مخصوص کودکان در سنین پیش دبستانی تولید شده، تا اونها رو با محیط مهد و مدرسه آشنا کنه.

قبل تر کارتون Helen's Little School زبان انگلیسی در 2 زبانه شو منتشر کردیم، که والدین نتایج جالبی رو ازش گرفتن و اکنون این افتخار رو داریم که زبان فرانسوی این کارتون رو هم خدمت شما عزیزان قرار بدیم.

بچه ها این انیمیشن رو با اسم کارتون مدرسه کوچک هلن زبان فرانسوی میشناسن و شما والدین عزیز میتونین ازش در پرورش کودک چند زبانه استفاده کنین.

انیمیشن Helen's Little School زبان فرانسوی در طول پخش خودش در قالب 1 فصل منتشر شده، که جمعا شامل 52 قسمت جذاب و آموزشی برای کودکان میشه.

فرزند شما قراره با کارتون مدرسه کوچک هلن در حدود 13 ساعت در معرض مستقیم زبان فرانسوی قرار بگیره، که در مسیر پرورش کودک دوزبانه میتونه بسیار مفید باشه.

 

دانلود کارتون Helen's Little School زبان فرانسوی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Helen's Little School زبان فرانسوی ، درباره هلن کوچولوی باهوش است که آرزو داره یه معلم بشه. 

حالا اون با زدن یه دکمه رنگین کمانی، به یه مدرسه میره، جایی که همه رویاهاش به واقعیت تبدیل میشن.

اما کلاسی که اون داخلش هست یه کلاس عادی نیست، چون اسباب بازی های هلن هم اونجا هستن و روی صندلی ها نشستن.

هلن در طول داستان، یاد میگیره که با کمک به دیگران و دقیق گوش کردن، چطور میتونه مسائل اطرافش رو درک کنه و چیزهای جدید رو یاد بگیره.

فرزند دلبند شما با همراهی هلن همه این مسائل رو قراره از نزدیک ببینه و درک کنه، که بهترین راه یادگیری چیه و همچنین با محیط مدرسه هم آشنا بشه.

این کارتون علاوه بر اینکه میتونه به فرزند شما زبان فرانسوی رو یاد بده، میتونه مسائل و مفاهیم مهم دیگه رو هم به کودک آموزش بده.

 

آموزش زبان فرانسوی با تماشای کارتون مدرسه کوچک هلن در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Helen's Little School زبان فرانسوی مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست.

اگر فرزندتون از کارتون مدرسه کوچک هلن خوشش اومده، توصیه میکنیم که کارتون Paco, Nouky & Lola زبان فرانسوی رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

اگر این کارتون رو تماشا کردین و دربارش نظری دارین که میتونه به والدین دیگه هم کمک کنه، در بخش نظرات مطرح کنین تا با کمک هم به سمت پرورش کودک 2 زبانه قدم برداریم.